електроблюз_eaton_ДБЖ

Компанія Eaton анонсувала версію Gen2 інтерактивного ДБЖ 5E, що забезпечує захист живлення для найважливіших пристроїв як у житлових, так і в професійних умовах із найкращим співвідношенням ціна-якість.

Нові функції

5E Gen2 пропонує нові функції на основі потреб клієнтів. Компактне та надійне рішення тепер охоплює ширший діапазон потужностей (550–2200 Вт), працюючи ще тихіше. 5E Gen 2 також є чемпіоном глобальної сумісності в поєднанні з високими стандартами якості.

Відповідно до побажань клієнтів, діапазон 5E Gen2 розширено (від 10 до 22 P/N), а постачання забезпечується з моделями локальних розеток (FR/ DIN-IT/BS) додатково до чинних IEC. Вищі показники потужності, низький рівень шуму, тиха звукова сигналізація та естетичний вигляд роблять цю нову версію більш придатною для потреб споживачів.

5E Gen 2 — це доступне та надійне рішення для захисту живлення для найважливіших пристроїв у житлових та професійних умовах, що забезпечує надійне підключення навіть у критичних ситуаціях.

Широкий асортимент

Широкий асортимент продукції покриває вимоги до потужності багатьох ІТ-пристроїв, забезпечуючи ідеальний захист комп’ютерів, робочих станцій і периферійних пристроїв; Інтернет-маршрутизаторів, NAS; телевізорів, ігрових консолей та інших більш енергомістких.

Цей ДБЖ також є надійним рішенням завдяки зниженому енергоспоживанню, регулюванню коливань мережі та збереженню часу роботи батареї у випадку фактичного відключення.

5E Gen2 гарантує спокій завдяки батареям, які постійно заряджаються (навіть у вимкненому стані), і ДБЖ, який може запускатися без мережі (холодний старт). Також є можливість аналізувати та контролювати споживання енергії за допомогою програмного забезпечення Eaton UPS Companion.

5E Gen2 має більшу толерантність до коливань мережі, адже стабільність напруги мережі може бути порушена в будь-який час. Новий ДБЖ має інтерактивну топологію лінії подвійного підсилення (AVR) для ширшого вікна вхідної напруги (низька та підвищена напруга: 140–300 В) для економії заряду батареї у разі відключення електроенергії.

Підходить для буль-яких розеток

Безшумна робота, що забезпечується дизайном без вентилятора потужністю до 1200 Вт, дозволяє користувачам займатися роботою/відпочинком у побутових умовах.

Завдяки адаптованим форматам розеток (4 або 6 IEC і 2 або 4 для FR, DIN/IT, BS) ДБЖ Eaton 5E Gen2 ідеально підходить для будь-якого місцевого типу розетки в житлових і комерційних середовищах. Встановлення та використання пристрою прості, адже він автоматично інтегрується в більшість поширених операційних систем, забезпечуючи легке підключення до будь-якого обладнання.

Завдяки компактному корпусу ДБЖ легко встановлюється вдома чи в офісі.

Ви можете довіряти Eaton як провідному виробнику ДБЖ із багаторічним досвідом і високими стандартами якості, відповідністю CE тощо. Сертифікація безпеки від сторонньої лабораторії TUV (звіт CB) гарантує відповідність останнім міжнародним стандартам безпеки (IEC 62040-1: 2017 / EN IEC 62040-1: 2019).

Щоб дізнатися більше про рішення Eaton для стабільної електроенергії, відвідайте офіційний вебсайт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.