електроблюз_eaton_ДБЖ

Компанія Eaton анонсувала версію Gen2 інтерактивного ДБЖ 5E, що забезпечує захист живлення для найважливіших пристроїв як у житлових, так і в професійних умовах із найкращим співвідношенням ціна-якість.

Нові функції

5E Gen2 пропонує нові функції на основі потреб клієнтів. Компактне та надійне рішення тепер охоплює ширший діапазон потужностей (550–2200 Вт), працюючи ще тихіше. 5E Gen 2 також є чемпіоном глобальної сумісності в поєднанні з високими стандартами якості.

Відповідно до побажань клієнтів, діапазон 5E Gen2 розширено (від 10 до 22 P/N), а постачання забезпечується з моделями локальних розеток (FR/ DIN-IT/BS) додатково до чинних IEC. Вищі показники потужності, низький рівень шуму, тиха звукова сигналізація та естетичний вигляд роблять цю нову версію більш придатною для потреб споживачів.

5E Gen 2 — це доступне та надійне рішення для захисту живлення для найважливіших пристроїв у житлових та професійних умовах, що забезпечує надійне підключення навіть у критичних ситуаціях.

Широкий асортимент

Широкий асортимент продукції покриває вимоги до потужності багатьох ІТ-пристроїв, забезпечуючи ідеальний захист комп’ютерів, робочих станцій і периферійних пристроїв; Інтернет-маршрутизаторів, NAS; телевізорів, ігрових консолей та інших більш енергомістких.

Цей ДБЖ також є надійним рішенням завдяки зниженому енергоспоживанню, регулюванню коливань мережі та збереженню часу роботи батареї у випадку фактичного відключення.

5E Gen2 гарантує спокій завдяки батареям, які постійно заряджаються (навіть у вимкненому стані), і ДБЖ, який може запускатися без мережі (холодний старт). Також є можливість аналізувати та контролювати споживання енергії за допомогою програмного забезпечення Eaton UPS Companion.

5E Gen2 має більшу толерантність до коливань мережі, адже стабільність напруги мережі може бути порушена в будь-який час. Новий ДБЖ має інтерактивну топологію лінії подвійного підсилення (AVR) для ширшого вікна вхідної напруги (низька та підвищена напруга: 140–300 В) для економії заряду батареї у разі відключення електроенергії.

Підходить для буль-яких розеток

Безшумна робота, що забезпечується дизайном без вентилятора потужністю до 1200 Вт, дозволяє користувачам займатися роботою/відпочинком у побутових умовах.

Завдяки адаптованим форматам розеток (4 або 6 IEC і 2 або 4 для FR, DIN/IT, BS) ДБЖ Eaton 5E Gen2 ідеально підходить для будь-якого місцевого типу розетки в житлових і комерційних середовищах. Встановлення та використання пристрою прості, адже він автоматично інтегрується в більшість поширених операційних систем, забезпечуючи легке підключення до будь-якого обладнання.

Завдяки компактному корпусу ДБЖ легко встановлюється вдома чи в офісі.

Ви можете довіряти Eaton як провідному виробнику ДБЖ із багаторічним досвідом і високими стандартами якості, відповідністю CE тощо. Сертифікація безпеки від сторонньої лабораторії TUV (звіт CB) гарантує відповідність останнім міжнародним стандартам безпеки (IEC 62040-1: 2017 / EN IEC 62040-1: 2019).

Щоб дізнатися більше про рішення Eaton для стабільної електроенергії, відвідайте офіційний вебсайт.