електроблюз_modelic_вимикач

Сьогодні вимикач та розетка — не просто елементи декору, дизайн від архітекторів із світовим ім’ям наближає їх до витворів мистецтва. Французький виробник Modelec пропонує сім преміальних колекцій вимикачів та розеток, які додадуть вишуканості вашій оселі. Замовити продукцію Modelec можна у компанії «Атоменергоспецзахист»

Першу популярність компанії принесли дерев’яні колекції вимикачів, перша колекція яких була випущена ще в 1991 році. Потужний поштовх для стрімкого зростання компанії надав вихід на ринок колекцій із латуні в 2008 році. На сьогодні Modelec є лідером на французькому ринку в ніші преміальних вимикачів. Завдяки унікальному дизайну продукцію компанії можна побачити в люксових готелях, бутиках та віллах.

електроблюз_modelec_виставка

Представник Modelec в Україні Євген Половнєв розповів Електроблюзу, що продукція французької компанії орієнтована на дизайн, унікальний зовнішній вигляд та тактильний досвід використання.

«Ми не позиціонуємо себе як найсучасніші високотехнологічні рішення. Modelec про дещо інше. Ми робимо зовнішню тактильну сторону, яка приносить задоволення від використання. При цьому наш асортимент йде в ногу із часом та дозволяє використовувати наші вимикачі в сучасніх системах управління, так званих «розумних будинках», або системах керування комерційними приміщеннями типу готелів та ресторанів», — повідомив Євген.

На сьогодні в компанії 43 працівника, представлено сім колекцій. Але компанія на цьому не зупиняється та постійно шукає нові можливості.

Преміальні колекції Modelec

Хітом продажу компанії є колекція Confidence. Основа успіху — впізнаваний елегантний дизайн декоративних накладок з масивної латуні. А також широка гама фінішних покриттів, що дозволяє підібрати рішення для будь-якого інтер’єру. У цій колекції можна знайти приліжкові світильники та накладки для розеток на підлозі. Крім того, у цій колекції можливі гравіювання. Це зручно, наприклад, для готелів — можна вигравіювати логотип. 

електроблюз_modelic_вимикач

Новинкою 2022 року є M Collection. Ця колекція є елегантним поєднанням стилю 60-х років та сучасних способів обробки матеріалів. Вінтажний дизайн поєднується з високоякісними матеріалами, такими як латунь, сталь та алюміній.

Однією з найцікавіших колекцій Modelec є Fascination. Це дизайнерська колекція, яка розроблена в співробітництві з ательє відомого французького архітектора Стівена Річарда. Унікальність колекції складають 6 запатентованих авторських  дизайнів декоративних накладок, які роблять вимикачі та розекти справжніми арт-обєктами.

електроблюз_modelec_вимикач

Дерев’яні вимикачі представлені в колекції Hitera. Також в компанії Modelec є колекції з круглими вимикачами — Impatience та Iris, бюджетна колекція з пластиковими вимикачами — Desir та ретро-колекція Karo.

електроблюз_modelec_вимикач

Представник компанії в Україні Євген Половнєв наголосив, що вся продукція Modelec виготовляється у Франції та відповідає всім міжнародним стандартам.

Електротехнічний журнал Електроблюз підготував серію публікацій, присвячених плідним прикладам і можливостям україно-французького співробітництва та партнерства у бізнесі. Про вимикачі компанії Modelec уже розповідав спеціаліст в сфері дизайну Євген Москаленко, інтерв’ю з ним читайте на сайті журналу.