Спростування чуток про підвищення цін на електроенергію

Міністерство енергетики України спростовує чутки про підвищення цін на електроенергію.

Підвищення тарифу на електроенергію для населення з січня — НЕ БУДЕ!

Наразі багато ЗМІ та телеграм-каналів розповсюджують невірну інформацію щодо підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року. Вони посилаються на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського у своїх повідомленнях.

Однак сам Костянтин Ущаповський не робив таких заяв у своєму інтерв’ю. НКРЕКП відкрито відхилила інформацію, яку поширили у журналістських повідомленнях.

Міненерго в свою чергу закликає українських журналістів бути обережними та не викривати інформацію, особливо у таких важливих та чутливих питаннях, як підвищення тарифів.

У нас триває війна з хитрим та потужним ворогом. Ця боротьба відбувається в усіх аспектах: на полі бою, в економіці, в енергетиці та в інформаційному просторі. Тому росіяни поширюють неправдиву інформацію про відключення електроенергії, непідготовленість енергосистеми до зими або про підвищення тарифів в нашому інформаційному просторі.

Їхня мета — посіяти страх та паніку, підірвати віру суспільства у перемогу, і, в результаті, — послабити всю країну та нашу здатність протистояти ворогу. Тому сприяння українськими журналістами цим російським дезінформаційним кампаніям є неприйнятним.

Знову закликаємо бути обережними та не допомагати діям ворога в інформаційному просторі.

Міненерго офіційно повідомляє, що наразі не передбачається підвищення тарифів для населення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.