Спростування чуток про підвищення цін на електроенергію

Міністерство енергетики України спростовує чутки про підвищення цін на електроенергію.

Підвищення тарифу на електроенергію для населення з січня — НЕ БУДЕ!

Наразі багато ЗМІ та телеграм-каналів розповсюджують невірну інформацію щодо підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року. Вони посилаються на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського у своїх повідомленнях.

Однак сам Костянтин Ущаповський не робив таких заяв у своєму інтерв’ю. НКРЕКП відкрито відхилила інформацію, яку поширили у журналістських повідомленнях.

Міненерго в свою чергу закликає українських журналістів бути обережними та не викривати інформацію, особливо у таких важливих та чутливих питаннях, як підвищення тарифів.

У нас триває війна з хитрим та потужним ворогом. Ця боротьба відбувається в усіх аспектах: на полі бою, в економіці, в енергетиці та в інформаційному просторі. Тому росіяни поширюють неправдиву інформацію про відключення електроенергії, непідготовленість енергосистеми до зими або про підвищення тарифів в нашому інформаційному просторі.

Їхня мета — посіяти страх та паніку, підірвати віру суспільства у перемогу, і, в результаті, — послабити всю країну та нашу здатність протистояти ворогу. Тому сприяння українськими журналістами цим російським дезінформаційним кампаніям є неприйнятним.

Знову закликаємо бути обережними та не допомагати діям ворога в інформаційному просторі.

Міненерго офіційно повідомляє, що наразі не передбачається підвищення тарифів для населення.