Електроблюз-20-–-21-квітня-2022-го-–-міжнародний-форум-Smart-Building

Щорічно міжнародний форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень – Smart City, Smart Home, автоматизації, Audio/Video-технологій, енергоефективності, Internet of Things та комунальної інфраструктури.

Про це повідомляють організатори форуму, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

Форум пройде в Києві вже вшосте в форматі виставки та конференції та продемонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень та міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 40 спікерів. А виставкова зона представить понад 100 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.

Ми раді бачити на нашому майданчику всіх бажаючих! Вхід у виставкову зону та участь у конференції некомерційних організацій – безкоштовна. Квитки на ділову програму для представників бізнесу доступні на сайті.

Серед наших постійних партнерів – Конфедерація будівельників України, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Деталі про проведення форуму на сайті.

До зустрічі на форумі!

Як раніше повідомляв Електроблюз, компанія Eaton взяла участь у виставці Енергетика в промисловості.