електроблюз-виставка-електротехніка-французький шарм

Виставка електротехнічних виробів “Французький шарм вашої оселі” відбулася на минулому тижні на дизайн-арені гіпермаркету Епіцентр в Києві.

електроблюз-виставка-французький шарм

Захід, на якому презентували аксесуари і технології французьких брендів для розумного будинку, організовала група компаній NewElectricity за підтримки товариства Schneider Electric Україна до Дня взяття Бастилії. На виставці були представлені французькі бренди, які попри війну продовжують працювати в Україні. Це не може не викликати повагу, але українці, які в такий важкий і непередбачуваний час продовжують модернізувати свої будинки — викликають захоплення.

електроблюз-виставка-французький шарм

Олексій Болото, якому війна зруйнувала успішний бізнес з продажу електротоварів у Сєвєродонецьку, починає нове життя в Києві. “З французьким брендом Schneider Electric ми почали співпрацювати ще декілька років тому, ще в Сєвєродонецьку. Зараз багато іноземних компаній припинили працювати в Україні, але Schneider одна з небагатьох, яка залишається в Україні і допомагає підприємцям продовжувати діяльність, в тому числі і мені”, — розповів Олексій.

електроблюз-виставка-французький шарм
Олексій Болото на виставці

Відвідувачі виставки ознайомилися з дизайнерськими колекціями топового електротехнічного обладнання, проектом “Розумний дім” і готовими рішеннями інтер’єрів від дизайнерів. Гості виставки змогли оцінити всі переваги системи “Розумний дім” і відчути новий рівень комфорту. За допомогою голосового помічника можна ввімкнути світло, відкрити занавіски та регулювати температуру в будинку. Ця система допомагає економити час, енерговитрати та гроші.

Сьогодні вимикач та розетка — не просто елементи декору, модні дизайнери наближають їх до витворів мистецтва. Відвідувачі заходу на власні очі переконалися в цьому та прихопивши келих вина та запашний круассан думками перенеслися до сучасного романтичного Парижу.

Електротехнічний журнал Електроблюз підготував серію публікацій про сучасні французькі технології та бізнес. Чекайте на сайті журналу!