Компактні розподільчі шафи та корпуси AX SYSTEM PERFECTION

Компактні розподільчі шафи та корпуси AX SYSTEM PERFECTION

Компактні розподільчі шафи та корпуси.

  • На 30% більше простору для кабелю
  • На 30% менше час монтажу
  • 30 нових функцій

RIPANEL

Бажана розподільча шафа за кілька хвилин – за допомогою RiPanel можна індивідуально компонувати компактні розподільні шафи та компактні корпуси, у тому числі нові AX та KX з використанням індивідуальних комплектуючих у режимі онлайн. Під час компонування інструмент пропонує лише компоненти та комплектуючі, які підходять для Вашого проекту. За допомогою 3D-моделі можна розташувати комплектуючі в потрібному місці. Механічна обробка може бути спланована за допомогою RiPanel, оскільки інструмент надає всі необхідні CAD- і NC-дані.

RiPanel — конфігуратор нового покоління для «Rittal — The System.»

ВИРОБНИЦТВО ОПТИМІЗОВАНО. ДЯКУЄМО ЦИФРОВІЗАЦІЇ

Запорукою ефективності виробництва систем управління та ПКУ є інтегровані, єдині цифрові рішення протягом усього виробничого ланцюжка – від інжинірингу до обладнання та його застосування. Забезпечте собі оптимальну конкурентоспроможність у майбутньому.

RITTAL Є ВИНАХІДНИКОМ СЕРІЙНОЇ РОЗПОДІЛЬНОЇ ШАФИ.

Rittal у 1961 р. став першою компанією у світі, яка стала серійно виробляти розподільчі шафи. Все почалося з компактної розподільної шафи AE, попередника нинішньої серії AX. Незважаючи на всі існуючі думки, ідея промислового виробництва розподільчих шаф була реалізована Рудольфом Лоо з рішучістю та високою винахідливістю.

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ – НА ЗМІНУ AE ПРИХОДИТЬ AX

З великої програми розподільних шаф виникла найбільша системна платформа до створення розподільних систем. З моменту заснування, у компанії Rittal було створено безліч поколінь інноваційних розподільчих шаф, що виробляються мільйонами штук і завжди на крок попереду. Нове покоління – AX – є відповіддю вимоги епохи Промисловості 4.0: новий оригінал.