енергоатом_eaton_контактор

Контактори Eaton

Контактори від DILM250 до DILM500 і DILH600, DILH800 від компанії Eaton тепер також схвалені для застосування на залізниці.

Це означає, що їх можна використовувати на всьому спектрі залізничного транспорту, включно з магістральними, регіональними та легкорейковими системами, наприклад, для комутації систем освітлення, роботи систем опалення та кондиціонування, буксових генераторів і систем аварійного живлення.

Таким чином, силові контактори DILM/DILH від Eaton можна використовувати для реалізації програм, які не тільки відповідають актуальним стандартам для залізничних транспортних засобів, але й враховують поточні ринкові тенденції. Відповідність стандартам IEC і UL означає, що їх можна використовувати в усьому світі. А завдяки нещодавно доданому схваленню EN 45545 («Залізничне застосування — Протипожежний захист у залізничних транспортних засобах») і IEC 61373 («Залізничне застосування — Обладнання залізничних транспортних засобів — Випробування на коливання та удари»), вони пропонують найвищий рівень продуктивності й безпеки для цієї галузі застосування.

Контактори оснащені приводами з електронним керуванням, які гарантують низьку вмикальну та утримувальну потужність. Ними можна керувати класично через комутаційний елемент, безпосередньо через ПЛК, або за допомогою окремого генератора/датчика команд малої потужності. Чотири напруги спрацьовування охоплюють діапазон від 24 В до 500 В, де живлення може забезпечуватися за допомогою змінного або постійного струму. Крім того, контактори характеризуються тривалою механічною та електричною довговічністю.

Це означає, що контактори можна використовувати відповідно до DIN IEC61373 для комутації споживачів/навантажень категорії 1, клас B у зонах D, K, E та F. Цей клас включає всі компоненти, розміщені всередині корпусу, встановленого безпосередньо на або під корпусом.

Eaton — це компанія з інтелектуального керування електроенергією, яка займається покращенням якості життя та захистом навколишнього середовища для людей у всьому світі.

Ми керуємося нашим зобов’язанням правильно вести бізнес, працювати стабільно та допомагати клієнтам керувати електроенергією ─ сьогодні та в майбутньому. Використовуючи глобальні тенденції зростання електрифікації та цифровізації, ми прискорюємо перехід планети до відновлюваних джерел енергії, допомагаємо розв’язувати нагальні світові проблеми управління електроенергією та робимо найкраще для зацікавлених сторін і всього суспільства.

Компанія Eaton, заснована в 1911 році, відзначає 100-річчя з моменту розміщення на Нью-Йоркській фондовій біржі. Ми повідомили про дохід у розмірі 20,8 мільярда доларів у 2022 році та обслуговуємо клієнтів у понад 170 країнах.