електроблюз_нетатмо_будинок

Сучасний світ має надзвичайно шалений ритм і, щоб встигати за ним, люди прагнуть максимально полегшити своє побутове життя. Система “розумного будинку” Netatmo від Legrand забезпечить додатковий комфорт і заощадить час та бюджет.

На сьогодні технології “розумного будинку” вже не сприймаються як розкіш. Для початку достатньо купити стартовий набір, а потім можна докупити інші набори, які легко інтегруються в одну систему.

електроблюз_нетатмо_будинок

«Розумний» затишок без ремонту

Генеральний директор компанії “Атоменергоспецзахист” Олександр Бондарський наголосив, що “розумний будинок” — це не тільки система домашнього комфорту. Це й новий рівень енергоефективності та нова якість життя, яка відповідає потребам і можливостям сучасної людини.

“Зробити свою оселю розумною за допомогою сучасних технологій Netatmo ніколи не пізно. Завдяки безпровідній технології ZigBee вам не треба штробити стіни та прокладати джгути проводів. Більш того, навіть дорогі послуги програмістів та кваліфікованих інженерів вам не треба. Зрозумілі інструкції та відео уроки дозволяють вам налаштувати обладнання на максимально прихильний режим. Наприклад, світло в кімнаті буде світити настільки яскраво, наскільки вам потрібно в цю мить. Виходячи з дому, потрібно натиснути лише один вимикач та всі електроприлади в будинку, які не мають працювати, вимкнуться. Ласкаво просимо у світ розумного затишку, який створює Netatmo від Legrand”, — сказав Бондарський в коментарі журналу Електроблюз.

електроблюз_нетатмо_будинок

Просте використання та керування

Система Netatmo доповнить вашу оселю інноваційними розумними пристроями з інтуїтивно зрозумілим управлінням. Крім того, ця система має привабливий дизайн, який доповнить будь-який інтер’єр. За простим і зрозумілим інтерфейсом системи Netatmo приховані багаті технічні можливості. Наприклад, розумні розетки можуть автоматично вимкнути електроенергію, якщо виникне перевантаження.

Всі розумні пристрої в вашій оселі можна контролювати та управляти ними зі смартфона. Потрібно лише встановити додаток Home + Control, який дозволяє керувати будинком з будь-якого місця. Вона працює з провідними брендами, такими як Apple Siri, Google Assistant та Amazon Alexa.

електроблюз_нетатмо_будинок

Більше безпеки та менше витрат

Система “розумного будинку” Netatmo забезпечить захист вашої оселі та сім’ї. Розумні пристрої можуть імітувати присутність людей вдома, якщо ви будете у від’їзді. Крім того, на ваш смартфон негайно прийде повідомлення, якщо станеться щось непередбачуване. Також ця система допоможе заощадити. Додаток Home + Control контролює енерговитрати, сигналізує про аварійні ситуації та повідомляє про відхилення від встановленого рівня споживання.

Придбати систему “розумного будинку” Netatmo можна на сайті магазину електрообладнання On-Off.