електроблюз_машинобудівник_вітання

Шановні машинобудівники! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Машинобудування – це елітна галузь промисловості, її інтелектуальний потенціал, маркер рівня розвитку та її прапор за кордоном. Сьогодні, незважаючи на військовий стан, обстріли, релокацію виробництва, збої в ланцюжках постачань, героїчні українські машинобудівники продовжують випускати та експортувати конкурентоспроможну продукцію, а багато й продукцію, необхідну ЗСУ.

Праця машинобудівників є предметом гордості нашої країни, ваш професіоналізм та відповідальність дозволяють підвищувати конкурентоспроможність української промисловості, зміцнює економіку та науковий потенціал України.

Розуміючи особливу важливість безперебійної роботи саме під час кризи, Delta Electronics, визнаний експерт у галузі керування рухом, підтримує в Україні склад контролерів, сервоприводів,датчиків, перетворювачів частоти та всього необхідного машинобудівникам для випуску серійної продукції.

Компанія Delta Electronics та її партнер RTS-Ukraine від щирого серця бажають вам нових досягнень, міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим сім’ям!