Мінекоенерго посилило заходи щодо забезпечення енергобезпеки

За повідомленням мінекоенерго, оперативний штаб міністерства організував щоденний моніторинг, забезпечує заходи для запобігання поширенню вірусної інфекції.

«Усі фахівці, що працюють у галузі енергетики і захисту довкілля, відчувають повноту відповідальності, адже і лікарні, і підприємства критичної інфраструктури мають бути повною мірою та в повному обсязі забезпечені енергією та мати відповідні ресурси для виконання своїх безпосередніх функцій», – наголосив т.в.о. міністра Віталій Шубін.

Зі свого боку заступник міністра Олексій Рябчин наголосив, що при штабі в щоденному режимі працюють робочі групи, які забезпечують співпрацю з галузями. Вони створені виходячи з функціонування підсистем цивільного захисту: щодо нафтогазової галузі, електроенергетичного та атомно-промислового комплексу, вугільно-промислового комплексу, а також три підсистеми у сфері захисту довкілля: щодо моніторингу довкілля, протипаводкових та заходів проти посухи та функціонування Чорнобильської зони.

«Якщо хтось думає, що під час надзвичайного стану буде послаблена увага за станом довкілля — він помиляється. Ми перевели всі наші наявні ресурси на режим забезпечення надійності енергетичної системи та охорони природи», — додав Олексій Рябчин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.