Олександр Юрчак: «Проект національної стратегії «Індустрія 4.0» – справжній дороговказ до нашого найближчого майбутнього»

Журнал «Электроблюз» в преддверии Нового года выступил с инициативой и обратился к руководителям крупнейших электротехнических компаний Украины принять участие в небольшом блиц-интервью.

Мы исходили из логики, что Новый год – лучший повод для компании, предприятия публично подвести итоги о проделанной в течение двенадцати месяцев работе, рассказать о своих достижениях и просто поздравить коллег, партнеров, клиентов с наступающим 2019-м.

«Электроблюз» признателен компании Ассоциации предприятий промышленной автоматизации Украины (АППАУ), которая с пониманием восприняла наше предложение.

Блиц-интервью содержит три небольших, емких вопроса:

1. Чем для компании больше всего запомнился 2018-й год?

2. Какое из достижений компании является для вас предметом особой гордости?

3. Что бы вы пожелали в преддверии Нового 2019-го года?

Слово генеральному директору АППАУ Александру Юрчаку:

1. В році, що минає, є чимало подій, вартих уваги спільноти Асоціації та «Індустрії 4.0». Мені особисто запам’ятались наша конференція з «Інтерпайп» та демо-день з ДТЕК по інноваціям, а також відкриття нових Центрів 4.0 в Харкові та Одесі.

Все це було достатньо емоційно, але ще більше вражень ми отримали на рівні нових смислів та нових ідей – ми побачили високу динаміку позитивних змін на ринку, що не може не радувати. Мова також про нові виклики розвитку, але одночасно ми бачимо величезний потенціал співпраці в нашій екосистемі. Це справді надихає.

2. Безумовно, це проект розробки національної стратегії «Індустрія 4.0». Проект тривав 4 місяці, й зараз цей документ знаходиться в Кабінеті Міністрів України.

Я пишаюсь тим, що група розробників від АППАУ та партнерів доклала дійсно чимало зусиль, щоб допрацювати цей документ до відповідного рівня якості. Це – справжній дороговказ до нашого найближчого майбутнього. Там є візія, стратегічні напрямки розвитку, конкретні проекти, бюджети, КРІ тощо. Навіть розподілили сфери відповідальності між бізнесом та урядом.

Звісно, цю стратегію потрібно ще добряче «штовхати», щоб отримати затвердження на всіх рівнях і особливо – фінансування. Але перший крок зроблено. АППАУ знову підтвердила своє лідерство в русі 4.0, і цього разу – на значно вищому рівні, який потенційно може захоплювати всі галузі промисловості.

3. Я бажаю миру та стабільності нашій країні. А нашій спільноті, колегам по бізнесу – вірних партнерів та багатих клієнтів. Але також терпіння та єднання – нам багато чого ще потрібно разом зробити. В ці часи і в цій державі завжди актуальний лозунг «хто, як не ми».

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.