Электроблюз-минэнерго-Энергоатом

У міністерстві енергетики відбулася нарада, на якій обговорили можливі варіанти корпоратизації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Про це повідомляє журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки, енергоринок) з посиланням на сайт відомства.

«Ми разом маємо провести пофакторний аналіз плюсів, мінусів і ризиків кожного сценарію та обрати оптимальний варіант. До кінця наступного тижня потрібно підготувати зведений аналіз для подальшого обговорення із представниками уряду», – зазначив при цьому заступник міністра енергетики Юрій Бойко.

Электроблюз-минэнерго-Энергоатом-1

Як відомо корпоратизація ДП «НАЕК «Енергоатом» передбачена кредитною угодою між підприємством і ЄБРР, її ратифікувала Верховна Рада України.

Нагадаємо, відповідно до Указу Президента України до кінця 2020 року необхідно вжити заходів стосовно здійснення підготовки та проведення корпоратизації ДП «НАЕК «Енергоатом», у тому числі, розробити та внести на розгляд ВР відповідний законопроект.

31 червня міненерго затвердило нову редакцію статуту ДП «НАЕК «Енергоатом», яка передбачає запровадження на підприємстві інституту корпоративного управління, утворення на підприємстві наглядової ради у складі семи членів – чотири повинні відповідати критеріям незалежності та вимогам, встановленим законодавством. А 12 серпня під головуванням прем’єр-міністра України відбулася нарада з представниками усіх зацікавлених сторін, у тому числі міненерго щодо підготовки до корпоратизації підприємства.

👉𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺-канал Электроблюз – https://t.me/electrobluz – заходьте й підписуйтесь!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.