КМУ-минєкоєнерго-ВИЭ-1

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець зустрілися з представниками компаній, які працюють у сфері відновлювальної енергетики, щоб обговорити проект меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань.

У процесі обговорення вдалося максимально зблизити позиції уряду, міністерства енергетики та захисту довкілля та виробників ВДЕ.

Як зазначив глава уряду, чиста енергія в Україні має рости, розвиватися та поступово переходити до ринкових умов. Але сьогодні, в період кризи в енергетичній сфері, країна не може собі дозволити мати найдорожчу зелену енергію в Європі.

КМУ-минєкоєнерго-ВИЭ

«Питання в ціні. Ми не можемо в країні, де такий рівень бідності, мати найдорожчу в Європі зелену енергію. Ми всі в одному човні. Не може бути такого, що країна втрачає, бюджет втрачає, а ми платимо підвищену ціну за зелену енергетику. Ми не хочемо обмежувати інвестиції, ми хочемо розуміти вартість цієї енергії. Це відповідально перед країною», – зауважив Денис Шмигаль.

За результатами зустрічі сторони дійшли згоди про доопрацювання меморандуму міністерством енергетики та захисту довкілля у найкоротші строки. 18 травня планується провести підсумкову зустріч і обговорення фінальної версії документа.

👉Подписывайтесь на нас в 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.