Електроблюз-В’ячеслав Москвін, Легранд Україна Щиро вітаю вас з Різдвом та Новим роком!

Дорогі партнери, колеги, друзі!

Ми закінчуємо ще один цікавий рік. Час летить швидко та здається, що ще вчора ми ставили ялинку, готували подарунки для своїх близьких і ось знову на порозі зимові свята!

У Різдвяний вечір ми збираємося в родинному колі та обмінюємося подарунками, які так довго готували для своїх близьких, щоб їх вразити та щоб вони сподобались їм. Найбільш подарунки чекають діти, які з задоволенням їх знаходять хто під ялинкою, хто в шкарпетці Святого Миколая.

Але найцінніший подарунок для них – це час, проведений з батьками, бабусями та дідусями.

Та врешті-решт і для нас, дорослих, час, проведений в сімейному колі, став задоволенням, яке ми не так часто можемо собі дозволити.

Кожна людина має лише 24 години незалежно від соціального статусу, посади чи місця проживання. Жодна людина не може змінити це. Ми не можемо обміняти, купити, покласти в свій кошик додатковий час, але можемо та маємо їм скористатись на свій розсуд.

Тож, давайте скористаємося цим чудовим подарунком долі й проведемо його в колі сім’ї та близьких нам людей, щоб гарно відпочити, набратися сил та далі підкорювати нові шляхи!

Щиро вітаю вас з Різдвом та Новим роком!

В’ячеслав Москвін,
директор ТОВ «Легранд Україна».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.