Электроблюз-Legrand-новый-год

Шановні партнери, колеги, друзі!

Багато хто з нас не очікував, що цей рік буде значною мірою відрізнятися від попередніх, що ми почнемо змінювати наші звички, наш побут, наше життя.

Замість теплих зустрічей в офісі за філіжанкою кави, до яких ми звикли раніше, ми будемо спілкуватися через месенджери, замість презентацій, виставок та семінарів – будемо використовувати відео-конференції, звикнемо спілкуватися через камери своїх смартфонів та комп’ютерів.

Працюючи вдома, ми мали можливість більше спілкуватися зі своїми близькими людьми, дехто з нас нарешті ближче познайомився с вчителями своїх дітей, які в сусідній кімнаті навчалися онлайн вдома під час карантину.

Багато хто з нас почав мандрувати Україною та навіть раніше і не уявляв, в якій цікавій країни ми живемо, бо проводив зазвичай цей час за кордоном.

Так, життя змінюється, але ми відкрили та побачили багато цікавих можливостей для бізнесу та особистого життя. Ми почали цінувати час, проведений в колі колег та сім’ї, використовувати нові технології, досягнення цивілізації, на які раніше не звертали уваги.

Ми всі очікуємо нових вражень, пригод та успіхів! Бажаю вам завжди знаходити їх в Новому році та здійснювати свої мрії!!!

З повагою,

Вячеслав Москвін,
директор ТОВ «Легранд Україна».