Электроблюз-МВЦ-выставки-2021

19-21 жовтня в Міжнародному виставкому центрі (Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») відбудуться наступні спеціалізовані виставки – EcoEnergy Expo, Electro Install, «Енергетика в промисловості», Mining & Minerals Expo, «Нафтогазекспо-2021».

Про це повідомляє прес-служба МВЦ, передає Електроблюз (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок).

XIV Міжнародна спеціалізована виставка EcoEnergy Expo

Электроблюз-МВЦ-EcoEnergy-2021

Міжнародна виставка EcoEnergy Expo – це результат об’єднання під єдиним брендом виставок «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та «Екологія підприємства».

Під час формування виставки EcoEnergy Expo Міжнародний виставковий центр визначив за доцільне реалізувати нове бачення, всебічне оновлення та розширення екологічного та енергетичного тематичних напрямків.

На виставці провідні вітчизняні й іноземні виробники презентуватимуть технологічні та екологічні рішення, новітні енергетичні технології, сучасне обладнання та техніку для генеруючих потужностей промислових і автономних сонячних та вітрових електростанцій, систем акумулювання енергії, автономних систем опалення і гарячого водопостачання, використання скидного енергетичного потенціалу, виробництва біопалива, енергоощадного освітлення, екологічно чистого транспорту тощо.

Для вирішення нагальних проблем екологічного характеру в енергетиці та промисловості на виставці буде представлено обладнання, прилади і матеріали, що забезпечують скорочення обсягів викидів в атмосферу, утилізацію та переробку відходів.

Контакти: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96, e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

IV Міжнародна спеціалізована виставка «Electro Install»

Электроблюз-МВЦ-Electroinstall-2021

IV Міжнародна спеціалізована виставка «Electro Install» присвячена найбільш ємному і затребуваному сегменту електротехнічного ринку, продукція якого широко застосовується в усіх сферах виробничої, господарської та побутової діяльності.

Виставка презентує широкий спектр низьковольтної електротехнічної продукції, електронних приладів і систем для виконання наступних робіт:

• проектування систем електропостачання об’єктів житлового, громадського, комерційного та промислового призначення, надання комплексних технічних рішень

• всіх видів електромонтажу: збірка електрощитів, установка низьковольтної апаратури і приладів, електронних вузлів і автоматики, монтаж електроустановчих виробів, прокладка електромереж, електроосвітлення та ін.

• розробка електронної та електротехнічної апаратури, засобів телекомунікацій, комп’ютерних керуючих систем, промислової і транспортної електроніки.

«Electro Install-2021» – це ефективна комунікаційна платформа для бізнес-зустрічей і взаємодії учасників виставки з відвідувачами, унікальний експозиційний майданчик виробників і постачальників продукції, де відбуватиметься:

• презентація широкого спектру низьковольтних пристроїв: захисно комутаційної техніки, комплектних пристроїв, стабілізаторів та перетворювачів напруги і струму, низьковольтних кабелів, кабеленесучих систем, шинопроводів, вимірювальної техніки, електроустановчих виробів, електромонтажних матеріалів та інструментів;

• демонстрація елементної бази електроніки, напівпровідникових і електронних приладів, складних електронних систем, комплектуючих, матеріалів та устаткування.

Цільова аудиторія заходу – електромонтажні, пусконалагоджувальні, проектні, інжинірингові організації, підприємства промислового і цивільного будівництва, ЖКГ, сільського господарства, транспортної інфраструктури, інших сфер господарської діяльності, електротехнічної промисловості, приладобудування, електроенергетики, машинобудування, гірничодобувної промисловості, нафтогазового комплексу, хімічної і нафтохімічної промисловості, залізничної та авіаційно-космічної галузей, металургії та інших сфер виробничої діяльності, електроремонтні служби підприємств.

Контакти: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 206-87-96, e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua, energy@iec-expo.com.ua

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості»

Электроблюз-МВЦ-TEK-2021

 

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості-2021» продемонструє нові можливості для інноваційного розвитку української енергетики.

Свою історію вона розпочала в 2003 році. Сьогодні виставка має статус найбільшої галузевої події України.

Щорічно виставку відвідують керівники енергогенеруючих, електромережних, енергопостачальних компаній, провідних виробників високотехнологічної продукції, вчені, експерти, фахівці підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об’єктів, фінансисти та інвестори.

Майбутній розвиток енергетики сьогодні розглядається в парадигмі її впливу на зміну клімату та енергетичної безпеки. Цифровий перехід в електроенергетиці дозволяє не тільки підвищити ефективність традиційної енергетичної системи, а й відкриває нові можливості для залучення в енергообмін відновлюваних джерел енергії та розподіленої генерації.

Контакти: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96, e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua, energoprom@iec-expo.com.ua

Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo

Электроблюз-МВЦ-Mining-2021

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining & Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об’ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining & Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння державних органів влади.

Виставка проходить у рамках XIX міжнародного енергетичного бізнес-форума «5Е».

Контакти: +38 (044) 201-11-67, 201-11-57, 201-11-78, e-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua, energoprom@iec-expo.com.ua

Виставка «Нафтогазекспо-2021»

Электроблюз-МВЦ-OilGaz-2021

Головна мета заходу – сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

Виставка «Нафтогазекспо-2021» – це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової галузі. Учасники, які представляють весь спектр своєї продукції, та відвідувачі, що мають за мету вирішення своїх виробничих задач, отримають необмежені можливості до взаємодії та комунікації, що сприятиме розширенню бізнесу обох сторін. Іншою перевагою участі у виставці є підтримання контакту з постійними клієнтами та інтерес не тільки цільової групи відвідувачів, а й ЗМІ, державних структур.

В рамках ділової програми віставки відбудеться VI конференція «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці». Серед спікерів – перші особи ПАТ «Укргазвидобування», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «Бурова техніка», ВО «Белоруснефть», Tacrom Services, Schlumberger, Weatherford, NOV – Fidmash і інші вітчизняні та іноземні компанії.

Контакти: +38 (044) 201-11-57, 201-11-78, e-mail: sher@iec-expo.com.ua, lyudmila@iec-expo.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.