Электроблюз-Elcom-2020-1

Вперше найбільші спеціалізовані галузеві виставки «elcomUkraine», «Безпека», «SOLAR Ukraine», «ЕІА» пройдуть одночасно 6-9 жовтня у ВЦ «Київекспоплаза».

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки) з посиланням на організаторів виставок.

Виставкова компанія «Євроіндекс» запрошує взяти участь в осінніх виставкових проєктах щоб продемонструвати свій технологічний потенціал і лідерські позиції в умовах старту пост карантинного періоду, коли ринки будуть формуватися в нових реаліях.

Головна особливість і очевидна перевага: події різних сегментів єдиного електроенергетичного сектора країни інтегруючись один в одного, створюють унікальні можливості для учасників виставок. Це синергія подій, максимальне охоплення і перехрест цільових аудиторій, це аудиторія відвідувачів з інших ринкових сегментів в масштабах країни.

Вже зараз у виставках беруть участь понад 100 компаній з 10 країн світу.

Для компаній, які працюють в різних ринкових сегментах це прекрасна можливість максимально широко представити свою продукцію та отримати доступ до аудиторії відвідувачів інших виставок.

За результатами роботи колл-центру компанії «Євроіндекс» 80% опитаних відвідувачів з регіонів України висловили бажання та готовність відвідати виставки восени.

Ділова програма виставок, поряд з семінарами і заходами від учасників, буде представлена двома івентами:

Electric Power Forum – захід, який об’єднає на одному майданчику лідерів галузі. Це ділова програма з ключовими гравцями електроенергетичного сектору: регулятор, інвестиційні фонди, бізнес-спільнота державні підприємства та експертне середовище. Деталі: https://ief.elcom.ua/

PKI Forum UA-2020 – сьомий рік поспіль, але вперше в рамках виставки «Безпека». Організантори об’єднуюсь свої зусилля для забезпечення якісного контенту та візуалізації новітніх рішень та технологій вітчизняних і міжнародних компаній. Деталі: https://pkiforum.org.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.