Компанії E.NEXT-Україна довелося реалізовувати багато проектів на різних підприємствах промисловості, але цього разу обладнання з компенсації реактивної потужності (КРП) встановили в доволі незвичному місці – на вітчизняній виноробні «Колоніст».

Электроблюз-E.NEXT-Україна-виноробня-Колоніст-3

«Наші фахівці виконали весь цикл робіт «під ключ» – від замірів якості мережі на підприємстві та розрахунку параметрів потрібної для його підвищення установки до її монтажу та пусконалагодження. Зокрема, установка КРМ дозволила розвантажити силовий трансформатор та кабель живлення, підняти напругу на шинах РУ-0.4кВ, знизити втрати активної електроенергії в живильному трансформаторі і завдяки цьому скоротити витрати на оплату електроенергії. Погодьтеся, чесному вину потрібна й чесна компенсація від E.NEXT-Україна. До речі, установка КРМ зібрана на базі обладнання E.NEXT та Lifasa», – прокоментував підсумки проекту журналу «Електроблюз» комерційний директор компанії Сергій Кузовкін.

Электроблюз-E.NEXT-Україна-виноробня-Колоніст-2

Нагадаємо, виноробня «Колоніст» розташована в одному з найбагатших українських виноробних регіонів – Придунайській Бессарабії на півдні Одеської області.

Электроблюз-E.NEXT-Україна-виноробня-Колоніст-4

Підприємство виробляє високоякісні сухі вина – ігристі, напівсухі та солодкі. «Колоніст» випускає близько 280 000 пляшок на рік, постійно піклуючись про якість вина та впроваджуючи новітні технології. Вина ТМ «Колоніст» неодноразово удостоювалися почесного титулу «Commended» в одному з найавторитетніших конкурсів виноробної продукції – International Wine Challenge, що проходить щороку в Лондоні.

👉Підписуйтесь на канал Электроблюз в 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.