Электроблюз-Schneider-Electric-HPE-Momentum-Edge-Partner-2020-1

Компанія Schneider Electric, провідний світовий постачальник цифрових рішень з управління електроенергією та автоматизації, отримала нагороду HPE Momentum Edge Partner 2020 року.

Про це повідомляє журнал «Електроблюз» з посиланням на повідомлення французького виробника.

Schneider Electric є першою компанією, яка відзначена Hewlett Packard Enterprise в новій категорії.

На самміті HPE Partner Growth Virtual Experience компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосила переможців нагород «Партнер року HPE 2020». Партнери були відзначені за видатні показники роботи, прихильність до вдосконалення клієнтського сервісу, орієнтацію на зростання та інновації, професійні досягнення.

«Ми пишаємося бути відзначеними за наші спільні зусилля в об’єднанні комерційних та промислових потреб разом з операційними технологіями для вигоди наших клієнтів, – сказав старший віце-президент з комерційних операцій, глобальних каналів та альянсів Schneider Electric Кріс Хенлі. – Ми сподіваємось на розширення ділових відносин з HPE, щоб продовжувати розробку нових інноваційних рішень, які дозволяють нашим клієнтам використовувати Edge-технології».

Компанія Schneider Electric та HPE вперше оголосили про своє партнерство у 2016 році щодо створення спільної архітектури для рішень мікро-ЦОДів з розвитку інтелектуальних Edge-технологій. Після партнерства у 2016 році компанії спільно працювали над створенням продуктів HPE Edge Center – 42U та 23U, а тепер включаючи нещодавно представлений 6U.

Ці інтегровані, стандартизовані та повторювані рішення включають сервери, сховища даних та комунікаційне обладнання та фізичною інфраструктурою – IT-шафами, ДБЖ, блоки розподілення живлення, засоби безпеки та моніторингу навколишнього середовища. EcoStruxure IT та HPE One View працюють разом, пропонуючи інтегроване програмне забезпечення для віддаленого керування з автоматизованим управлінням робочим навантаженням, яке переміщує робочі навантаження та віртуальні сервери, щоб підвищити стійкість та доступність. Вони також надають прогнозну аналітику для зменшення відмов, що призводить до збільшення тривалості роботи та підвищення ефективності.

«Я пишаюся, що можна відзначити наших партнерів, які підвищують рівень досконалості в бізнесі та демонструють постійну прихильність до наших спільних клієнтів, – сказав старший віце-президент з продажів партнерів по всьому світу HPE Пол Хантер. – HPE прагне надати партнерам інструменти та рішення, які сприятимуть інноваціям у власному бізнесі. Співпрацюючи та зростаючи разом, ми можемо досягти результатів задля процвітання бізнесу наших клієнтів».

👉Підписуйтесь на канал Электроблюз в 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.