Электроблюз-E.NEXT-Conformity-Certificate

Те відчуття, коли робота мотивує, додаючи наснаги та впевненості в наступному кроці. Коли ріст та розвиток в радість і хочеться знову та знову розповідати про досягнення компанії.

Про це повідомляє компанія E.NEXT-Україна, передає Електроблюз.

«Ми вкотре підтвердили відповідність продукції E.NEXT європейським стандартам. Оновлено Conformity Certificate для кабельного коробу всіх типорозмірів. Особливо приємно те, що продукцію створено на українському виробничому майданчику E.NEXT-GROUP. Це одна з причин для радості та гордості – команда E.NEXT прагне йти вперед, досягаючи нових рівнів розвитку», – йдеться в повідомленні компанії.

Використовуючи інноваційні методи на виробництві, E.NEXT створили потужний фундамент для стабільної роботи та реалізації найсміливіших проєктів.

«Останнім часом відбувалося багато різних подій, які дозволили розкрити наші нові сторони і можливості, подивитися на звичні речі з іншого ракурсу та зрозуміти, скільки нового та цікавого навколо нас, поруч з нами, і скільки ще попереду! Тому впевнено йдемо далі на шляху до здійснення найамбітніших мрій та підкорення поставлених цілей», – зазначають у E.NEXT-Україна.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.