Энергоатом-СНБО-энергорынок-1

НАЕК «Енергоатом» пропонує переглянути прогнозний баланс ОЕС України на 2020 рік у напрямку збільшення частки АЕС в структурі виробництва електроенергії до рівня, що відповідає фактичному споживанню в режимі «базового» графіка.

Про це з посиланням на прес-службу компанії повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз».

З цією та низкою інших пропозицій очільник НАЕК «Енергоатом» Петро Котін виступив на засіданні робочої групи Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) з проблемних питань функціонування енергетичної сфери.

Під час засідання Петро Котін наголосив на необхідності змінити поточну модель виконання Енергоатомом спеціальних обов’язків, покладених на Компанію. «Відтак Енергоатом пропонує впровадження прямих взаємовідносин Компанії з постачальниками універсальних послуг в частині продажу електричної енергії населенню, обсяги якої мають становити до 50% від загального виробництва електроенергії на АЕС України», – зазначив Петро Котін.

Презентуючи програму антикризових заходів Енергоатома, він висловив переконання, що запропоновані Компанією кроки дозволять вже у короткій перспективі гарантувати Енергоатому вихід з кризи, а населенню – платіжки за електроенергію з комфортними цінами.

З іншими заходами, запропонованими НАЕК «Енергоатом» для виходу з кризи та пропозиціями Компанії щодо змін на ринку електроенергії, можна ознайомитись на слайді нижче.

Энергоатом-СНБО-энергорынок

Подписывайтесь на канал Электроблюз в 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.