Минэкоэнерго-USAID

Мінекоенерго і USAID (проект «Енергетична безпека») обговорили спільні дії, які сприятимуть подоланню кризи в енергетичній галузі України.

За словами в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець, мета зустрічі полягає в тому, щоб почути, над якими питаннями проект працює, і як можна підвищити результативність взаємодії і ефективність напрацьованих рішень.

Представники USAID підтвердили зацікавленість у посиленні співпраці з Мінекоенерго та підготовці рішень, які допоможуть покращити ситуацію в українській енергетиці. А також підтвердили, що нададуть Міністерству свої моделі і результати розрахунків щодо переходу від товарного до фінансового механізму ПСО.

Керівник проекту USAID «Енергетична безпека» Дін Уайт також зазначив, що його експерти моделювали різні варіанти реструктуризації «зеленого тарифу» в Україні. «Ми проводили розрахунки впливу умов реструктуризації зеленого тарифу та реалізації інших заходів на дефіцит кошторису «Гарантованого покупця» і готові надати свої напрацювання Мінекоенерго», – підкреслив він.

Сторони домовились, що продовжать тісну співпрацю в рамках робочих груп, які найближчим часом будуть створені при Міністерстві для забезпечення виконання рішень антикризового енергетичного штабу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.