електроблюз_eaton_Green Motion Air

Green Motion Air від Eaton, електричний зарядний пристрій для літаків, який допомагає аеропортам зменшити вуглецевий слід, презентували на Paris Air Show 2023.

У межах загальних зелених тенденцій в усьому світі наразі оператори аеропортів шукають нові способи скоротити викиди вуглекислого газу, що робить заряджання електромобілів і літаків привабливою пропозицією.

Eaton, компанія з інтелектуального керування енергоспоживанням, у відповідь на такий попит запроваджує Green Motion Air для операторів аеропортів по всій Європі, починаючи з демонстрації технології на Paris Air Show 2023 в аеропорту Ле-Бурже з 19 по 25 червня.

Що таке Green Motion Air?

Green Motion Air побудовано на основі власної технології зарядки постійного струму Eaton, що забезпечує ефективність перетворення в 96% для зарядки електричних літаків і літаків з електричним вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL).

«Ця остання версія технології, яка раніше називалася SKYCHARGE, спочатку була розроблена компанією Green Motion, яка тепер є частиною Eaton, і Pipistrel, компанією, яка увійшла в історію завдяки Velis Electro шляхом отримання першого в історії сертифіката типу для електричної тяги в авіації. Green Motion Air вже добре зарекомендував себе після того, як першим у світі отримав схвалення EASA, Агентства Європейського Союзу з авіаційної безпеки», — зазначив Франсуа Ренден, директор з розвитку бізнесу, Energy Transition, Digital and Services Eaton.

За його словами, Green Motion Air покажуть на Paris Air Show 2023, щоб продемонструвати його універсальність як автономного зарядного пристрою, стаціонарного або встановленого на колесах для максимальної мобільності в зоні зльоту.

«Ми пояснимо як операторам аеропортів, так і виробникам оригінального обладнання, яку роль він відіграватиме в ширшій стратегії електрифікації аеропорту завдяки його онлайн-функціональності та функціональності транспортного засобу до мережі (V2G)», — додав він.

Навіщо Green Motion Air в аеропорту?

Аеропорти можуть бути перетворені на енергетичні центри за допомогою підходу Eaton до енергетичного переходу «Будівлі як мережа» (Buildings as a Grid), який об’єднує потреби в електроенергії для будівель і електромобілів з власним виробництвом відновлюваної енергії.

Пояснюючи, як цей підхід працює в аеропорту, Ренден сказав: «Підхід «Будівлі як мережа» є стратегічним, тому це може означати поєднання відновлюваної енергії в аеропорту, виробленої з таких активів, як сонячні батареї, із зарядними станціями для електромобілів на автостоянках аеропорту, Green Motion Air, а також іншого електрообладнання».

Підхід «Будівлі як мережа» базується на концепції зв’язку секторів, яка пов’язує енергоспоживання з виробництвом та зберіганням енергії з відновлюваних джерел, щоб зменшити витрати та викиди вуглецю, а також тиск на мережу. Це гнучкий і масштабований підхід, тож оператори аеропортів можуть почати, наприклад, із Green Motion Air, а пізніше планувати розширити свою інфраструктуру за допомогою апаратного та програмного забезпечення Eaton.

Які переваги Green Motion Air?

Переваги продукту Green Motion Air включають 10-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей для зручності використання, який дозволяє користувачеві призупиняти та відновлювати сеанс заряджання, захист кібербезпеки та безпечну автентифікацію користувача. Він підходить для внутрішнього та зовнішнього монтажу, з подовжувачами кабелів, доступними для більшої гнучкості або мобільного використання.

Про компанію Eaton.

Eaton — це компанія з інтелектуального управління електроенергією, яка займається покращенням якості життя та захистом навколишнього середовища для людей у всьому світі. Ми керуємося нашим зобов’язанням правильно вести бізнес, працювати стабільно та допомагати нашим клієнтам керувати електроенергією ─ сьогодні та в майбутньому. Використовуючи глобальні тенденції зростання електрифікації та цифровізації, ми прискорюємо перехід планети до відновлюваних джерел енергії, допомагаємо розв’язувати проблеми управління електроенергією та робимо все найкраще для наших зацікавлених сторін і всього суспільства.

Компанія Eaton, заснована в 1911 році, відзначає 100-річчя з моменту розміщення на Нью-Йоркській фондовій біржі. У 2022 році ми повідомили про дохід у 20,8 мільярда доларів США та обслуговуємо клієнтів у понад 170 країнах. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.eaton.com. Слідкуйте за нами в Twitter і LinkedIn.