електроблюз_перетворювач_китай

Компанія “Атоменергоспецзахист” пропонує нові китайські перетворювачі частоти AE-Technology серії 912.

Бренд-менеджер компанії “Атоменергоспецзахист” Ігор Желнов в коментарі журналу Електроблюз розповів, що проблеми з постачанням перетворювачів частоти почалися ще в 2020 році через пандемію коронавірусу. Зараз, коли в Україні війна і порушена логістика, ця проблема стала нагальнішою. 

“Зараз великі проблеми з постачанням. В Європі склалася складна ситуація. Перетворювачами частоти AE-Technology ми продаємо вже багато років і можемо гарантувати постачання продукції. Ми відверто можемо говорити, що це надійні, хороші промислові перетворювачі. У нас на складі вони завжди в наявності та доступні до замовлення”, — повідомив Желнов.

За його експертною оцінкою, перетворювачі частоти AE-Technology за технічними характеристиками конкурентні з європейськими перетворювачами та доступні за ціною.

Загалом, питання якості китайських товарів вже давно не актуальні. На сьогодні в Китаї існує ціла система законодавчих документів, які регулюють якість продукції. Ряд китайських брендів навпаки відрізняється своєю інноваційністю та надійністю. Це стосується і частотних перетворювачів китайського виробництва, які вже не один рік успішно продаються в Україні.

Характеристики нової серії перетворювачів AE-912 відповідають для найширшого використання в промисловості. Експерт повідомив, що нові перетворювачі — це продовження серії перетворювачів частоти, які вже зарекомендували себе на ринку України. Вони мають дещо змінений дизайн та покращені навантажувальні характеристики. Діапазон потужності всієї серії частотних перетворювачів з живленням 220В — від 0,37 до 2,2 кВт, з живленням 380В — 0,75 до 600 кВт.

Придбати перетворювачі частоти AE-Technology серії 912 можна на сайті компанії “Атоменергоспецзахист”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.