електроблюз_шнейдер_вітання

На порозі 2023 року, у нас є спільні бажання — мирне небо та можливість далі розвиватись нашій державі, українським компаніям і підприємствам, нам, як найбільшій електротехнічній компанії в Україні, а також всім вам!

Цей рік був непростий, але завдяки об’єднанню та плідній роботі, ми стали ще сильнішими. 2022 рік — винятковий. Попри всі труднощі, ми подбали про найцінніше –
наших працівників: допомогли з евакуацією, а згодом, надали безпечні умови праці.

Ми щодня, «словом та ділом», підтримуємо наших співробітників, які мужньо обороняють нашу Батьківщину, і вже реалізували чимало важливих ініціатив: сприяли відновленню Миколаївського водоканалу, допомогли благодійному фонду «Запорука», задонатили на придбання піротехнічної машини через UNITED24 тощо. Разом із ДТЕК ми продовжуємо відновлювати енергосистему України.

Хоча цього року довелося сумувати за жвавими дискусіями, інноваційними проєктами, прожити без тренінгів з партнерами, без захоплюючої співпраці із студентами, ми щиро віримо, що наступний рік стане початком нових надій, цікавих перспектив та творчих висот.

Ми бажаємо, щоб довіра та взаєморозуміння в роботі приносили всім нові успіхи. Бажаємо міцного здоров’я, постійного натхнення та невичерпних сил для спільних перемог у 2023 році. Хай у ваших домівках завжди буде тепло, а у серцях — кохання.

Life is On, Christmas is On!