Електроблюз-на-відновлення-енергетичної-інфраструктури-спрямовано-20-вагонів-електрообладнання-від-польських-компаній

За сприяння Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії в 7 областей України передано електричне обладнання. Це – опори для ЛЕП, трансформатори, генератори, силові кабелі.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, передає Електроблюз.

«Ми дуже вдячні нашим польським колегам за допомогу у відновленні енергетичної інфраструктури, зруйнованої внаслідок воєнної агресії росії проти України. Отримане устаткування, в першу чергу, буде спрямовано на відновлення електромереж та енергооб’єктів, які зазнали найбільших ушкоджень через бойові дії», – наголосив міністр.

Дві перші партії допомоги від польських компаній вже були розподілені та передані операторам систем розподілу в Київській, Одеській, Запорізькій, Луганській, Чернігівській, Миколаївській, Сумській областях. Третя партія зараз очікує на розподіл та передачу в регіони.

В цілому допомога від польських компаній склала понад 12,5 тис одиниць обладнання, включаючи лінійну арматуру, силові трансформатори, генератори резервного живлення, понад 400 залізобетонних опор ліній електропередачі, а також понад 65 км та 7,3 тонн силового кабелю і проводів.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Атоменергоспецзахист пропонує обладнання для відновлення критичної інфраструктури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.