Електроблюз-протягом-45-днів-енергетики-повністю-відновили-електропостачання-на-звільненій-Київщині

18 травня енергетики повністю повернули світло в Київській області, яку українські воїни звільнили від російських окупантів 2 квітня.

Зокрема, сьогодні відбувся запуск в роботу останньої відремонтованої лінії 10 кВ, що живить місто Ірпінь. Про це повідомляють в компанії ДТЕК Київські регіональні електромережі, передає Електроблюз.

Електроблюз-протягом-45-днів-енергетики-повністю-відновили-електропостачання-на-звільненій-Київщині-1

Електропостачання було відновлено в 600 населених пунктах. Світло повернули для 260 тис родин. Йдеться, зокрема, про Бучанський, Вишгородський та Броварський райони, які постраждали найбільше.

«З першого дня війни фахівці Групи ДТЕК повернули світло для 1,6 млн українських родин у Києві, Київській, Донецькій, Дніпропетровській та Одеській областях. На Київщині, енергетична інфраструктура якої зазнала величезних руйнувань, ми всього за 45 днів реалізували таке масштабне відновлення мереж, яке українська енергетика не бачила за всю її історію. І сьогодні, 18 травня, ми остаточно повернули світло на Київщину, щоб знову зробити її місцем для щасливого життя людей», – зазначив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Електроблюз-протягом-45-днів-енергетики-повністю-відновили-електропостачання-на-звільненій-Київщині-2

За словами заступника голови офісу президента Кирила Тимошенка, відновлення електропостачання для Київської області – це велика справа. Завдяки цьому люди могли повернутися до себе додому і жити звичайним життям. З цього приводу він відзначив енергетиків, які відновлювали мережі Київщини.

«ДТЕК об’єднав всі зусилля і ресурси, пліч-о-пліч Київщину відновлювало більше 1000 енергетиків з 4 підприємств компанії з різних областей України. Ми відновили майже 10 тис кілометрів ліній, що були зруйновані обстрілами, відремонтували та включили 71 високовольтну підстанцію та 2975 трансформаторних підстанцій. Завдяки цьому вся область знову зі світлом, а попереду нас чекає велика робота щодо забезпечення надійності електропостачання», – повідомив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.

Електроблюз-протягом-45-днів-енергетики-повністю-відновили-електропостачання-на-звільненій-Київщині-3

В компанії пояснили, що дані роботи – це лише перший етап. Попереду другий – відновлення резервних джерел живлення та реконструкція існуючих схем живлення.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Атоменергоспецзахист пропонує обладнання для відновлення критичної інфраструктури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.