електроблюз_шнейдер_розумнийбудинок

WiredScore, глобальне агентство з сертифікації цифрового зв’язку, додає EcoStruxure Building компанії Schneider Electric до своїх акредитованих рішень. Акредитація дозволить Schneider Electric узгодити свою технологію з глобальними посібниками з сертифікації SmartScore, підтримуючи підприємства відповідно до сучасних стандартів розумних будівель.

Про це повідомляє пресслужба Schneider Electric.

Підтримка стандартів Smart Building у всьому світі

Розумні будівлі забезпечують аналітику даних у режимі реального часу. Це дозволяє особам, які приймають рішення, робити обґрунтований вибір для покращення стабільності, ефективності та стійкості будівель. Наразі немає ясності щодо того, як індустрія нерухомості може найкраще інтегрувати дані та цифрові рішення для досягнення цілей сталого розвитку та створення розумних підключень будівель.

WiredScore запустив акредитацію Accredited Solutions, щоб підтримати постачальників технологій у демонстрації цінності розумних цифрових рішень для будівельного сектора. Ці стандарти спрямовані на те, щоб допомогти компаніям досягти своїх цілей SmartScore вчасно та з економічною ефективністю.

EcoStruxure — це технологічна основа, на якій будуються та впроваджуються рішення Schneider Electric. Вона стала однією з перших, хто отримав таку акредитацію від WiredScore. Цей знак схвалення продемонструє, як впровадження продуктів, технологій і програмного забезпечення Schneider може підтримувати готові до майбутнього розумні будівлі.

Далекоглядні лідери будівельної галузі

Акредитація забезпечить всесвітнє визнання стандартів, які краще продемонструють цінність інвестицій у розумні технології для комерційних будівель.

Рішення Schneider, такі як Building Advisor і Resource Advisor, забезпечать користувачам багато функції. Зокрема, таких як покращення якості повітря, оптимізований комфорт, точніші звіти про енергоспоживання, зручну зарядку електромобілів та прогнозоване технічне обслуговування.

«Ми раді розпочати цю подорож із WiredScore, а EcoStruxure — одне з перших запущених акредитованих рішень. Як ми знаємо, архітектурне середовище має величезний потенціал для цифрової трансформації того, як ми ефективно керуємо споживанням енергії та сприяємо скороченню викидів вуглецю в глобальному масштабі. Ця ініціатива є великим кроком вперед у тому, щоб допомогти нашим клієнтам зрозуміти цінність їхніх інвестицій у цифрові технології», — наголосив Кас Мохаммед, віцепрезидент з цифрової енергетики Schneider Electric. 

За його словами, партнерство WiredScore та EcoStruxure від Schneider Electric дозволить продемонструвати, як можна поєднати нерухомість та інтелектуальні технології, і таким чином зробити значний крок до вуглецевої нейтральності.