Электроблюз-Schneider-Electric-UPS-Easy-3L

Компанія Schneider Electric представляє Easy UPS 3L – новітнє доповнення в лінійці трьохфазних джерел безперебійного живлення (ДБЖ) для використання разом з зовнішніми батареями і потужністю 250, 300 і 400 кВА (400 В).

Про це повідомляє Електроблюз (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок) із посиланням на прес-службу українського підрозділу французького виробника.

ДБЖ доступне у всіх регіонах, що підтримують напругу 400 В. Easy UPS 3L простий в налаштуванні і обслуговуванні, забезпечує високу доступність і ступінь передбачуваності для середніх і великих комерційних будівель, центрів обробки даних (ЦОД) і деяких промислових об’єктів.

Завдяки своїй компактності, модульній архітектурі й можливості паралельної роботи, Easy UPS 3L відмінно захистить критично важливе обладнання від пошкодження в результаті відключення електроенергії та стрибків напруги. Ефективність роботи ДБЖ досягає показника в 96%, що допомагає знизити витрати на експлуатацію. Easy UPS 3L має широкий діапазон вхідної напруги і підтримує різну кількість осередків в батарейному масиві. У комплект входить широкий спектр доповнень і аксесуарів, що полегшує його інтеграцію в різні системи диспетчеризації. У вартість ДБЖ Easy UPS 3L включена послуга з встановлення та підключення силами сервісних фахівців Schneider Electric. Вони коректно і безпечно налаштують Easy UPS 3L, що забезпечить кращу продуктивність, надійність і безпеку.

Электроблюз-Schneider-Electric-UPS-Easy-3L-2

«Завдяки винятковому поєднанню конкурентоспроможних характеристик, надійної і відмовостійкої конструкції та оптимальних розмірів Easy UPS 3L забезпечує безперервність бізнес-процесів і є виправданою інвестицією, – прокоментував директор департаменту Secure Power «Шнейдер Електрік Україна» Володимир Дохленко. – Його легко налаштувати, легко використовувати і легко обслуговувати. Нове поповнення лінійки Easy від Schneider Electric відповідає потребам ринку, пропонуючи сучасному підключеному бізнесу прості у використанні, надійні і конкурентоспроможні рішення, що ставлять безпеку, ефективність і доступність на перше місце».

Простий в управлінні, використанні та обслуговуванні Easy UPS 3L розрахований на роботу при +40С і здатний працювати в важких умовах за рахунок покриття плат лаком, наявності змінного повітряного фільтра на передній панелі і підтримки навантажень зі стартовими струмами, що робить його надійним рішенням для забезпечення безперервності різних систем.

Завдяки модульній архітектурі він має вбудоване N+1 резервування по силовій частині. У Easy UPS 3L потужний зарядний пристрій, який забезпечує до 20% заряду від номінального обсягу ДБЖ, що дозволяє створювати рішення з більш тривалим часом автономної роботи.

Серед інших переваг – підтримка паралельної роботи 5 пристроїв для збільшення потужності системи або режим «5+1» для збільшення потужності і зовнішнього резервування, моніторинг і управління за допомогою пакета хмарного програмного забезпечення EcoStruxure IT при покупці опціональної мережевої карти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.