Электроблюз-новый-год

2020-й відходить в історію. Він залишиться в нашій пам’яті, як рік, що поставив життя догори дригом.

Всі плани, мрії, які багато хто з нас замислював, прийшлося відкласти до кращих часів і довелося підлаштовуватися під нові реалії. Рік змінив світ і кожного з нас. Однозначно. З цим треба змиритися й рухатися далі.

В решті-решт, все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Я впевнений, новий, 2021-й рік буде іншим. Він подарує всім нам віру й надію на краще, збільшить наші можливості, стане відправною точкою зростання й розвитку.

Звісно, багато чого залежатиме від нас, наших думок, бажань, дій, відповідальності, цілеспрямованості, натхнення. Безумовно, без міцного здоров’я все це втрачає будь-який сенс. Тож, у новому році щиро бажаю головного – щоб ви були здорові, здоровими були ваші рідні й близькі.

Новорічні свята – особливі за своїм змістом. Вони сповнені світла, тепла й любові. Зустрічаючи в родинному колі, проведіть їх в гармонії й умиротворенні, отримайте задоволення й насолоду, приділіть максимум уваги тим, хто потребує вашої підтримки й участі, попросіть прощення у тих, кого образили свідомо або несвідомо, взагалі подякуйте Богові за те, що маєте.

В свою чергу, я вдячний вам за підтримку, конструктивну співпрацю, взаємодію, поради й зауваження. Співтовариство однодумців під назвою «Електроблюз» зростає, незважаючи на обставини, і це не може не радувати.

Веселого вам Різдва й Нового року! Бережіть себе!

З шаною й любов’ю,
головний редактор журналу «Електроблюз» Сергій Негребецький.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.