Электроблюз-новый-год

2020-й відходить в історію. Він залишиться в нашій пам’яті, як рік, що поставив життя догори дригом.

Всі плани, мрії, які багато хто з нас замислював, прийшлося відкласти до кращих часів і довелося підлаштовуватися під нові реалії. Рік змінив світ і кожного з нас. Однозначно. З цим треба змиритися й рухатися далі.

В решті-решт, все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Я впевнений, новий, 2021-й рік буде іншим. Він подарує всім нам віру й надію на краще, збільшить наші можливості, стане відправною точкою зростання й розвитку.

Звісно, багато чого залежатиме від нас, наших думок, бажань, дій, відповідальності, цілеспрямованості, натхнення. Безумовно, без міцного здоров’я все це втрачає будь-який сенс. Тож, у новому році щиро бажаю головного – щоб ви були здорові, здоровими були ваші рідні й близькі.

Новорічні свята – особливі за своїм змістом. Вони сповнені світла, тепла й любові. Зустрічаючи в родинному колі, проведіть їх в гармонії й умиротворенні, отримайте задоволення й насолоду, приділіть максимум уваги тим, хто потребує вашої підтримки й участі, попросіть прощення у тих, кого образили свідомо або несвідомо, взагалі подякуйте Богові за те, що маєте.

В свою чергу, я вдячний вам за підтримку, конструктивну співпрацю, взаємодію, поради й зауваження. Співтовариство однодумців під назвою «Електроблюз» зростає, незважаючи на обставини, і це не може не радувати.

Веселого вам Різдва й Нового року! Бережіть себе!

З шаною й любов’ю,
головний редактор журналу «Електроблюз» Сергій Негребецький.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.