Електроблюз-Шнейдер-Електрік-Україна-МКЧХ-модернізація-водоканалу

Компанія «Шнейдер Електрік Україна», український лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, провела модернізацію критично важливого об’єкта – комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу».

Це вона зробила в співробітництві з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ), повідомляє електротехнічний журнал Електроблюз з посиланням на на прес-службу компанії. Модернізація дозволила відновити подачу води населенню й підприємствам регіону в Краматорську, Слов’янську та Дружківці.

Як зазначили в «Шнейдер Електрік Україна», донбаський регіон мав проблеми з водопостачанням, оскільки місцевий водоканал (насосна третього підйому м. Краматорська) не могла повною мірою забезпечувати потреби населення й підприємств. Раніше було встановлено обладнання, яке дозволяло автоматично керувати подачею води з частотним регулюванням характеристик насоса, в залежності від поточних потреб. Але після більше, ніж 13-річної експлуатації воно вийшло з ладу, не підлягало подальшому ремонту, отже його необхідно було терміново замінити.

На цю проблему звернула увагу всесвітня гуманітарна організація і в максимально короткий термін профінансувала модернізацію водоканалу, звернувшись до фахівців «Шнейдер Електрік Україна». Зрештою було проведено експертизу, підбір обладнання й виконано пусконалагоджувальні роботи.

До листопаду 2020 року станція третього підйому Слов’янського регіонального виробничого управління КП «Компанія «Вода Донбасу» працювала у режимі, який не передбачав плавного регулювання, що призводило до частих аварій на водогонах і перерв у забезпеченні водою понад 300 тис. мешканців. У підсумку було поставлено частотний перетворювач Altivar Process ATV660C63Q4X1 потужністю 630 кВт (380 В). Це обладнання спеціально розроблено для управління насосами й успішно зарекомендувало себе при модернізації об’єктів водопостачання й водовідведення (наприклад, його успішно використовують водоканали Львова, Мукачіво, Запоріжжя, Кіровограда та ін.).

«Ми вдячні компанії «Шнейдер Електрік Україна» за участь у цьому важливому проєкті. На глобальному рівні МКЧХ і Schneider Electric є партнерами в багатьох проєктах, але в Україні це сталося вперше. Важливо, що наша злагоджена робота змогла забезпечити навіть в умовах карантину своєчасну доставку обладнання зі складу в Європі, а сервісна команда – якісний монтаж і запуск. Також було багато дистанційної роботи, підтвердження замовлення й онлайн-обговорень, погоджень, але ми з усім впоралися разом», – прокоментував координатор департаменту «Водопостачання й житло» делегації МКЧХ в Україні Майл Ширінг.

Своїми враженнями щодо спільного проекту поділився й генеральний директор компанії «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов. «Коли до нас звернувся Міжнародний Комітет Червоного Хреста, – розповів він, – ми дізналися, що водопостачання величезного регіону знаходиться під загрозою. Розуміючи таку велику відповідальність і місію, яка перед нами стояла, запропонували тільки найкраще, найнадійніше рішення, яке є на даний момент в портфелі Schneider Electric – інноваційний перетворювач частоти Altivar Process. Завдяки злагодженій роботі, проєкт було реалізовано в найкоротші терміни. На сьогодні все працює відмінно, а в майбутньому рекомендуємо водоканалу продовжити співпрацю і під’єднати даний перетворювач частоти до сучасної платформи EcoStruxure, що дозволяє реалізувати весь потенціал промислового Інтернету речей (IIoT) на цьому підприємстві».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.