Электроблюз-Шнейдер-Электрик-Украина

Компанія Шнейдер Електрик Україна (ШЕУ) підписала меморандум про співпрацю з Національним антарктичним науковим центром, повідомляє Електроблюз.

Документ підписали генеральний директор Шнейдер Електрик Україна Михайло Бубнов, з боку Центру – заступник директора В’ячеслав Марченко. Сама церемонія пройшла в сучасному «шнейдеровськом» Innovation Hub, де представлені фірмові рішення компанії в області промислової автоматизації та електротехніки.

Электроблюз-Шнейдер-Электрик-Украина-меморандум-4

Цій події передувала коротка, але яскрава історія взаємин всесвітньо відомого бренду з антарктичної станцією «Академік Вернадський». Нагадаємо, ШЕУ на початку цього року, про що писав свого часу Електроблюз, взяла участь у благодійному проекті з модернізації електроустаткування станції. Причому компанія не тільки безкоштовно передала модульне обладнання зі своєї нової лінійки Resi9, а й взяла участь у його установці. Для цього фахівець Шнейдер Електрик Україна Ігор Пономарьов виконав величезний шлях до Антарктиди, щоб здійснити свою місію – матеріал про цю експедицію читайте на нашому сайті найближчим часом.

Электроблюз-Шнейдер-Электрик-Украина-меморандум

Судячи з того, що сторони вирішили формалізувати свої відносини, досвід спільної роботи виявився успішним, і історія отримала своє продовження.

«Ми дуже раді, що своїм скромним внеском допомогли українській науці модернізуватися, не побоюся цього слова – діджіталізуватися, – зазначив Михайло Бубнов. – Взагалі, це була божевільна ідея і прекрасно, що ми змогли навколо неї зібратися. Здорово, коли дві креативних компанії людей об’єднуються, допомагають один одному й створюють ефективну колаборацію».

Электроблюз-Шнейдер-Электрик-Украина-меморандум-1

За його словами, зроблені тільки перші кроки. Тоді як технології і рішення компанії дозволяють повністю модернізувати антарктичну станцію і вивести її в подальшому на сучасний рівень.

У свою чергу, В’ячеслав Марченко висловив надію, що за допомогою фахівців компанії вдасться професійно розвивати систему електропостачання станції на Південному полюсі.

«Не хочеться, щоб це були якісь тимчасові варіанти, – сказав він, – а хочеться, щоб було зроблено, як треба. Саме тому ми звернулися до поважної компанії Шнейдер Електрик Україна. Я переконаний, робота на станції – це не аматорство, до неї повинні бути залучені фахівці. ШЕУ одна з кращих компаній в своєму напрямку. І всі про це знають».

Электроблюз-Шнейдер-Электрик-Украина-меморандум-6

В якості одного з найближчих завдань, яке підлягає вирішенню, В’ячеслав Марченко позначив впровадження правильно спроектованої системи блискавкозахисту. Крім того, в планах заміна зовнішніх електричних комунікацій протягом двох-трьох років, монтаж нової електрощитової. А ще замдиректора Центру мріє про те, щоб Шнейдер Електрик Україна допомогла в оцифруванні креслень та іншої документації.

«Дуже приємно, – продовжив В’ячеслав Марченко, – що український бізнес звернув увагу на нашу станцію, має можливість відривати своїх фахівців від того, щоб заробляти гроші, і трохи допомагати українській науці, національним проектам. Це дуже важливо, оскільки ми живемо в Україні і будь-який національний проект – загальне досягнення і людей, і компаній. Чим більше буде розвиватися станція, тим більше будуть знати про неї, її досягнення за кордоном, що відіб’ється і на країні, і на бізнесі. А це зрештою повага, розвиток, нові контакти, в тому числі міжнародні».

Далі – буде…

Электроблюз-Шнейдер-Электрик-Украина-меморандум-7

Нагадаємо, українська станція «Академік Вернадський» розташована на мисі Марина острова Галіндез за 7 км від західного узбережжя Антарктичного півострова. Вона працює постійно і є метеорологічною та географічною обсерваторією. Головне призначення станції – проведення наукових досліджень.

Станцію засновано Британією в 1947 році, в лютому 1996-го передано Україні. Під час її передачі перша українська антарктична експедиція (1996—1997 рр.) сплатила за неї символічну ціну в один фунт стерлінгів.

Сергій Негребецький, головний редактор журналу Електроблюз.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.