Електроблюз-ЄІБ-енергоефективність

Україна та Європейський інвестиційний банк укладуть угоди про надання грантів у розмірі 2 млн євро в межах технічної підтримки реалізації проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

Про це повідомляє урядова пресслужба, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

«Завдяки підписанню цих угод Україні буде надано технічну допомогу для реалізації кредитної програми Європейського інвестиційного банку на фінансування енергоефективних заходів у будівлях бюджетної сфери. Зокрема, йдеться про термомодернізацію близько 1000 громадських будівель в Україні. Це державні та комунальні дитячі садки, школи, адмінбудівлі, соціально-культурні об’єкти, а також заклади охорони здоров’я», – зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Угоди передбачають залучення інвестиційного гранту в розмірі 1 млн євро з ресурсів фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля («E5P»). Кошти підуть на впровадження ратифікованої міжнародної фінансової угоди й фінансування субпроєктів, пов’язаних із заходами енергоефективності. Також буде залучено 1 млн євро грантових коштів для часткового фінансування субпроєктів, пов’язаних із заходами щодо підвищення енергоефективності, зокрема, в лікарняних закладах.

Як раніше повідомляв Електроблюз, ЄІБ надасть Україні кредит у розмірі 300 млн євро на реалізацію проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.