Виставки-2020: що, де, коли

Електротехнічний журнал «Електроблюз» представляє анонси основних спеціалізованих виставок, які проводитимуться поточного року. Інформація для роздумів та планування.

Aquatherm Kyiv-2020: енергозберігаючі рішення для кожного сектора

Aquatherm-Kyiv-2020

12-15 травня 2020 року – 22-я міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів Aquatherm Kyiv-2020.

Aquatherm Kyiv – унікальна чітко сегментована галузева подія для всієї Східно-європейської HVAC-індустрії, на якій буде представлено інноваційні системні рішення для кожного сектора.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку Aquatherm Kyiv для виведення на ринок нових продуктів/рішень. При цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI.

Щорічно в рамках виставки проходить більше 20 заходів і презентацій, які відвідують не менше 3 000 спеціалістів галузі, з яких 88% відповідальні або впливають на прийняття рішень, половина – власники, директори та баєри, що представляють підприємства з усіх регіонів України. Саме на Aquatherm Kyiv відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

Виставка проходить за підтримки міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Місце проведення – Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15.

Elcom.ua-2020: міжнародний електроенергетичний форум Electric Power Forum

Electric-Power-Forum-2020

21 травня 2020 року – щорічна головна виставка країни з енергетики Elcom.ua-2020.

Із розвитком сучасних технологій світ змінюється. Ми змінюємось. Кожна галузь економіки для ефективного росту потребує трансформації. Енергетика не є виключенням.

В рамках щорічної головної виставки країни з енергетики Elcom.ua-2020 відбудеться міжнародний електроенергетичний форум Electric Power Forum, метою якого є створення майданчику для обміну досвіду серед професіоналів в галузі енергетики.

Electric Power Forum ініційовано компанією «Євроіндекс», організатором щорічної галузевої виставки Elcom. Захід стане першим майданчиком, де будуть представлені найкращі практики від міжнародних та вітчизняних експертів з енергомодернізаціїї, трансформаційних процесів та новітніх технологій.

Основні питання, які будуть розглянуті в ході одноденного заходу:

• енергетична галузь та міжнародне співробітництво

• трансформація енергетичної системи

• сонячна енергетика

• енергоефективність

• електротехніка (ЕІА)

• енергобезпечна країна.

Формат заходу – доповіді, панельні дискусії, презентація інноваційних рішень «Digital –Energy» та нетворкінг.

Запрошені – представники законодавчої та виконавчої влади, дипломатичний корпус, інвестиційні фонди, топ-менеджмент вітчизняних та міжнародних компаній, галузеві асоціації та незалежні експерти.

Місце проведення – ВЦ «Київ Експо Плаза» (вул. Амстердамська, 1, с.Березівка, Київська обл.). Конференц-зал № 2.

Деталі та умови участі – на сайті.

EcoEnergy Expo-2020: наближаємо енергетику майбутнього сьогодні!

EcoEnergy-2020

10-12 листопада 2020 року – XIII міжнародна спеціалізована виставка EcoEnergy Expo-2020.

Зростання запиту українського суспільства на покращення екології, пріоритети державної енергетичної та кліматичної політики, ефективні механізми українського законодавства, надали широкі можливості для інвестицій великим національним та міжнародним інвесторам, малому та середньому бізнесу, приватним домогосподарствам.

На сьогодні введено в експлуатацію рекордні для нашої країни енергопотужності «чистої» енергетики. Динамічно збільшується сектор відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) за «зеленим» тарифом та доля об’єктів малої розподіленої генерації, поширюється використання екологічних видів транспорту, розбудовуються механізми екологічної модернізації у галузях ПЕК та промисловості. Швидкому розвитку відновлюваної енергетики також сприяє значною мірою суттєве здешевлення вартості технологій ВДЕ. Зростання попиту на екологічно чисту та енергоефективну продукцію для потреб енергетичних, промислових підприємств та домогосподарств відкриває широкі горизонти для нарощування обсягів її виробництва та розширення ринків збуту.

Міжнародна виставка EcoEnergy Expo – це результат об’єднання під єдиним брендом виставок «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та «Екологія підприємства». Під час формування виставки EcoEnergy Expo Міжнародний виставковий центр визначив за доцільне реалізувати нове бачення, всебічне оновлення та розширення екологічного та енергетичного тематичних напрямків.

На виставці провідні вітчизняні й іноземні виробники презентуватимуть технологічні та екологічні рішення, новітні енергетичні технології, сучасне обладнання та техніку для генеруючих потужностей промислових і автономних сонячних та вітрових електростанцій, систем акумулювання енергії, автономних систем опалення і гарячого водопостачання, використання скидного енергетичного потенціалу, виробництва біопалива, енергоощадного освітлення, екологічно чистого транспорту тощо.

Для вирішення нагальних проблем екологічного характеру в енергетиці та промисловості, на виставці буде представлено обладнання, прилади і матеріали, що забезпечують скорочення обсягів викидів в атмосферу, утилізацію та переробку відходів.

Організатори запрошують відтворювати майбутнє «зеленої» енергетики разом.

Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти – тел./факс: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96, e-mail – lyudmila@iec-expo.com.ua

Electro Install-2020: присвячується електротехнічному ринку

Electro Install-2020

10-12 листопада 2020 року – III міжнародна спеціалізована виставка Electro Install-2020.

Українська економіка поступово набирає обертів, активізується робота галузевих ринків, в першу чергу, електроенергетики – базової галузі для всіх секторів економіки.

Зростання споживання енергії, необхідність надійного і сталого функціонування енергетичної системи стимулюють розробників та виробників електротехніки до постійного вдосконалення технологій і технічних рішень.

III міжнародна спеціалізована виставка «Electro Install» присвячена найбільш ємному і затребуваному електротехнічному ринку, продукція якого широко застосовується в усіх сферах виробничої, господарської та побутової діяльності. Виставка презентує широкий спектр низьковольтної електротехнічної продукції, електронних приладів і систем для виконання наступних робіт:

– проектування систем електропостачання об’єктів житлового, громадського, комерційного та промислового призначення, надання комплексних технічних рішень,

– всіх видів електромонтажу: збірка електрощитів, установка низьковольтної апаратури і приладів, електронних вузлів і автоматики; монтаж електроустановчих виробів, прокладка електромереж, електроосвітлення та ін.,

– розробка електронної та електротехнічної апаратури, засобів телекомунікацій, комп’ютерних керуючих систем, промислової і транспортної електроніки.

Міжнародна спеціалізована виставка «Electro Install-2020»: унікальний експозиційний майданчик виробників і постачальників продукції, де відбуватиметься:

– презентація широкого спектру низьковольтних пристроїв: захисно комутаційної техніки, комплектних пристроїв, стабілізаторів та перетворювачів напруги і струму, низьковольтних кабелів, кабеленесучих систем, шинопроводів, вимірювальної техніки, електроустановчих виробів, електромонтажних матеріалів та інструментів,

– демонстрація елементної бази електроніки, напівпровідникових і електронних приладів, складних електронних систем, комплектуючих, матеріалів та устаткування.

Ефективна комунікаційна платформа для бізнес зустрічей і взаємодії учасників виставки з відвідувачами, де цільова аудиторія – це:

– електромонтажні, пусконалагоджувальні, проектні, інжинірингові організації, підприємства промислового і цивільного будівництва, електроремонтні служби підприємств,

– підприємства ЖКГ, сільського господарства, транспортної інфраструктури, інших сфер господарської діяльності,

– підприємства електротехнічної промисловості, приладобудування, електроенергетики, машинобудування, гірничодобувної промисловості, нафтогазового комплексу, хімічної і нафтохімічної промисловості, залізничної та авіаційно космічної галузей, металургії та інших сфер виробничої діяльності.
Запрошуються розробників, виробників, постачальників низьковольтної продукції взяти участь у виставці «Electro Install-2020»! Захід відбудеться одночасно з виставкою «Енергетика в промисловості-2020».

Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти – тел./факс: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 206-87-96, e-mail – lyudmila@iec-expo.com.ua, energy@iec-expo.com.ua

«Енергетика в промисловості-2020»:
нові можливості для розвитку української енергетики

Энергетика-в-промышленности-2020

10-12 листопада 2020 року – XVIII міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості-2020».

Випереджальний розвиток енергетики є основою зростання сучасної економіки. Основними драйверами модернізації генеруючих і мережевих потужностей великої енергетики виступають технологічні нововведення, що забезпечують збалансовану єдність генерації, розподілу і споживання електроенергії. Використання сучасних технологій та обладнання дозволяє забезпечити надійність і економічність функціонування електроенергетичних систем, якість електроенергії, що поставляється споживачам підприємствам промисловості, житлово комунального сектора, сільського господарства, транспорту, будівництва.

Нові можливості для інноваційного розвитку української енергетики демонструє міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Свою історію виставка розпочала в 2003 році, коли в Києві проходила виконавча асамблея Всесвітньої енергетичної ради, зібравши в МВЦ 344 делегати з 65 країн світу.

Сьогодні виставка має статус найбільшої галузевої події, головного місця зустрічі інженерної та енергетичної еліти і всього професійного співтовариства України та інших країн світу. Щорічно Міжнародний виставковий центр приймає численну професійну аудиторію: керівників енергогенеруючих, електромережних, енергопостачальних компаній, провідних виробників високотехнологічної продукції, вчених, експертів, фахівців підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об’єктів, фінансистів та інвесторів.

З кожним роком все більше світових та вітчизняних лідерів електротехнічної промисловості та енергетичного машинобудування беруть участь у виставці. Їх технології дозволяють істотно підвищити рівень автоматизації та цифровізації електроенергетичних, електротехнічних та електромеханічних систем і комплексів та знизити енерговитрати виробництва.

Майбутній розвиток енергетики сьогодні розглядається в парадигмі її впливу на зміну клімату та енергетичної безпеки. Цифровий перехід в електроенергетиці дозволяє не тільки підвищити ефективність традиційної енергетичної системи, а й відкриває нові можливості для залучення в енергообмін поновлюваних джерел енергії та розподіленої генерації.

У 2020 році в одному кластері з виставками «Енергетика в промисловості» та «Electro Install» буде проходити XIII міжнародна спеціалізована виставка «EcoEnergy Expo» – результат ребрендингу виставок «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «Екологія підприємства».

Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти – тел./факс: +38 (044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96, e-mail – lyudmila@iec-expo.com.ua, energoprom@iec-expo.com.ua

Mining&Minerals Expo-2020: форум паливно-енергетичного комплексу України

Mining&Minerals-Expo-2020

10-12 листопада 2020 року – V міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining&Minerals Expo-2020.

Україна має величезні запаси різноманітних мінеральних ресурсів, за об’ємами багатьох з них наша країна посідає провідні місця в Європі і світі. У гірничодобувній галузі України, за даними Державної служби геології та надр України, працює понад дві тисячі видобувних та переробних підприємств.

В той же час, велика частина розвіданих запасів залишаються промислово неосвоєними, по деяким ресурсам цей показник сягає 60%, що становить значний потенціал розвитку гірничої галузі і економічного розвитку країни в цілому. Сприяти реалізації цього потенціалу покликано проведення V міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining&Minerals Expo.

В сучасних умовах стрімкого інноваційного розвитку засобів промислового виробництва і підвищення вимог світових стандартів промислової та екологічної безпеки, виставка Mining&Minerals Expo має стати дієвим маркетинговим інструментом технологічного і технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об’ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

Іншим важливим завданням виставки Mining&Minerals Expo є розвиток і реалізація експортного потенціалу українських підприємств, що спеціалізуються на ринку гірничого обладнання і технологій, через залучення до відвідування виставки іноземних торговельних делегацій за сприяння профільних державних органів влади.

Виставка проходить у рамках ХVIII міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Формат форуму:

– галузева експозиція провідних державних підприємств ПЕК України,

– XVIII міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості-2020»,

– V міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо-2020»,

– V міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining&Minerals Expo-2020»,

– ділова програма.

Запрошуємо до участі в V міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining&Minerals Expo, яка є найбільш ефективним бізнес майданчиком для промоції гірничих технологій та обладнання і стимулювання зростання продажів вашої продукції.

Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти – тел./факс: +38 (044) 201-11-67, 201-11-57, 201-11-78, e-mail – lyudmila@iec-expo.com.ua, energoprom@iec-expo.com.ua

«Нафтогазекспо-2020»: ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу

Нефтегазэкспо-2020

10-12 листопада 2020 року – V міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо-2020».

Головна мета заходу – сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

Виставка «Нафтогазекспо-2020» – це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової галузі. Учасники, що представляють весь спектр своєї продукції, та відвідувачі, що мають за мету вирішення своїх виробничих задач, отримують необмежені можливості до взаємодії та комунікації, що сприяє розширенню бізнесу обох сторін. Іншою перевагою участі у виставці є підтримання контакту з постійними клієнтами та інтерес не тільки цільової групи відвідувачів, а й ЗМІ, державних структур.

Учасники виставки: вітчизняні та іноземні виробники і постачальники нафтогазового обладнання і технологій, нафто- і газосервісні компанії, інжинірингові підприємства, науково дослідні організації та інші компанії, що працюють у галузі.

Цільова аудиторія заходу: керівники та технічні спеціалісти державних і приватних нафто- і газодобувних компаній, підприємств, які займаються розвідкою і будівництвом родовищ, транспортуванням, переробкою, зберіганням, розподілом нафти і газу, представники профільних державних установ, наукових і громадських організацій та багато інших.

Виставка проходить у рамках ХVII міжнародного форуму «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Формат форуму:

– галузева експозиція провідних державних підприємств «ПЕК України»,

– XVIII міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості-2020»,

– V міжнародна спеціалізована виставка «Нафтогазекспо-2020»,

– V міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «Mining Industry Expo-2020»,

– ділова програма.

В рамках ділової програми – V київська конференція «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці». Серед спікерів – перші особи ПАТ «Укргазвидобування», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «Бурова техніка», ВО «Белоруснефть», Tacrom Services, Schlumberger, Weatherford, NOV-Fidmash і інші вітчизняні та іноземні компанії.

Організатори запрошують взяти участь у V міжнародній спеціалізованій виставці «Нафтогазекспо-2020». Вони впевнені, що захід стане ефективним маркетинговим інструментом для розвитку бізнесу, дозволить збільшити кількість нових замовлень і розширити клієнтські бази, крім того, це чудова можливість ознайомитись з новинками нафтогазового ринку.

Місце проведення – Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Контакти – тел./факс: +38 (044) 201-11-57, 201-11-78, e-mail – sher@iec-expo.com.ua, lyudmila@iec-expo.com.ua

У листопаді відбудеться Міжнародний промисловий форум-2020

Электроблюз-промышленный-форум-1

24-27 листопада в Києві відбудеться Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок.

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» з посиланням на сайт організатора – ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Мета – демонстрація досягнень у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичена програма науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

На виставці будуть представлені основні напрями:

• Металообробка (металообробні технології, обладнання).

• УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання).

• УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва).

• УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали).

• Гідравліка. Пневматика.

• Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників).

• УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об’єктів промисловості).

• Підйомно-транспортне, складське обладнання.

• Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація).

• Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

Виставки працюватимуть 24, 25, 26 листопада – з 10.00 до 18.00, 27 листопада – з 10.00 до 16.00 (Київ, Броварський пр-т, 15, станція метро «Лівобережна»). Вхід вільний.

Контакти – +38 (044) 201-11-65, 201-11-58. Пошта – e-mail: lilia@iec-expo.com.ua, alexk@iec-expo.com.ua.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.