Электроблюз-Госэнергоэффективности-программа-2022-2026

Про це повідомив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура, передає Електроблюз (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок).

«Попри завершення програми «теплих кредитів» у 2020 році, ми ініціювали її продовження у цьому році. Окрім цього, ми маємо більш комплексне рішення. Агентством розроблено концепцію нової державної цільової програми з енергоефективності на 5 років з 2022 р. по 2026 рік. Ця програма буде розширеною. Вона буде розповсюджуватися не лише на населення, а й на підприємства, бюджетні установи, проєкти з біоенергетики», – підкреслив К.Гура.

У рамках нової 5-річної програми, на реалізацію якої пропонується передбачити 10 млрд грн., учасники зможуть отримати дешеві кредити на енергоефективні та «зелені» цілі. Це стимулюватиме їх до активного інвестування в проєкти, щоб оптимізувати енергоспоживання, зменшити витрати на традиційні енергоресурси, термомодернізувати бюджетні установи, стимулювати розвиток електромобілів, переходити на альтернативні види палива.

Окрім безперечної вигоди для учасників, програма дасть поштовх економічним процесам: запуску численних проєктів, створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень до бюджетів різних рівнів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.