Электроблюз-Криклий-электротранспорт

Уряд та Верховна Рада мають створювати умови для поширення електромобілів в Україні та розбудови належної інфраструктури.

На цьому наголосив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на конференції «Інфраструктура електротранспорту 2020: вікна можливостей», повідомляє журнал «Електроблюз» з посиланням на сайт відомства.

«Станом на кінець липня цього року в Україні зареєстровано вже майже 23 тис. електромобілів і трохи більше гібридів, які разом складають близько 46 тис. авто. Як власник електромобілю, я мрію, щоб нас ставало лише більше, бо це інвестиції в здоров’я та екологію. Ключ до цього простий – здешевлення вартості електромобіля та розвиток інфраструктури. І початок цьому вже покладено, адже Національною транспортною стратегією до 2030 року передбачено стимулювання використання електромобілів. Найближчим часом ми плануємо оновити її положення, у тому числі щодо використання міського електричного транспорту. Проте наша головна задача – створити умови для виробництва електромобілів в Україні», – зазначив Владислав Криклій.

Очільник відомства додав, що міністерство інфраструктури України підтримує продовження дії звільнення від сплати ПДВ на ввезення до України електромобілів. Також відомство ініціювало та активно долучилося до розробки ключових змін у державні будівельні норми в частині розміщення електрозаправок на дорогах.

«Ми плануємо змінити ДБН та передбачити розміщення електрозаправок на всіх автомобільних дорогах загального користування, а не лише державного значення. Тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї дискусії. Крім цього, за участю місцевих держадміністрацій працюємо, щоб забезпечити поетапну заміну міського транспорту на електротранспорт, зокрема, шляхом залучення кредитів на сприятливих умовах. Адже громадський транспорт має бути сучасним і комфортним для людей, як, наприклад, це є у Європі”, – додав Владислав Криклій.

Конференція «Інфраструктура електротранспорту 2020: вікна можливостей» відбулася в рамках спільного проекту компаній EcoDrive та Прем’єр Експо.

Нагадаємо, за даними МВС України, за перше півріччя 2020 року в Україні зареєстровано 3384 електромобілі, що на 16% вище показників аналогічного періоду 2019 року.

👉𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺-канал Электроблюз – https://t.me/electrobluz – заходьте й підписуйтесь!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.