Електроблюз-Сергій-Негребецький-1

Шановні друзі, добігає кінця моя робота на посаді головного редактора журналу Електроблюз – місія завершена і з першого серпня я у вільному плаванні.

Я знав, що колись цей момент обов’язково настане, і він таки настав. Полишаю проєкт з легким серцем, тому що зроблено було дуже багато. Головне, що протягом чотирьох років у видання вдалося вдихнути життя, відродити з нуля, в нього з’явилося своє «обличчя» серед фахових інтернет-ЗМІ, воно стало більш впізнаваним на вітчизняному інформаційному просторі, Електроблюз був масштабований до національного рівня. Сьогодні він представлений у глобальних мережах Meta, Telegram, Instagram.

Важливим в своїй роботі завжди вважав те, щоб створювати баланс між загальнодержавними та приватно-бізнесовими інтересами. З одного боку, фокусувався на проблематиці в енергетичній галузі країни, з іншого – представляв різноманіття й можливості сучасного обладнання, інноваційні рішення від відомих і потужних міжнародних електротехнічних брендів, працюючих на ринку України. Крім того, Електроблюз презентував цікавий успішний досвід компаній, досягнення яких в професійній діяльності заслуговували на оприлюднення широкому загалу.

Для зацікавлених в анналах рубрики «Історія успіху» залишилися матеріали, в яких можна побачити еволюцію розвитку вітчизняних підприємств. Дякую керівникам цих компаній, моїм співрозмовникам. Завдяки вам публікації стали цікавими й інформативними.

А ще хочу подякувати всім колегам з компаній Schneider Electric, зокрема, генеральному директору Михайлу Бубнову за чудове недавнє інтерв’ю, відкритість до діалогу, принциповість і патріотизм, керівнику Legrand В’ячеславу Москвіну, директору Е.NEXT-Україна Сергію Кузовкіну, засновнику компанії Mardal Systems Валерію Мардалю, моїм однодумцям з Rittal, Eaton, Phoenix Contact та іншим, з якими ми плідно співпрацювали, які допомагали мені в роботі. На мій погляд, ми взаємодіяли досить ефективно. Приємно було з вами спілкуватися, працювати над спільними проектами. Цінно те, що ми розмовляли з вами однією мовою й гарно розуміли один одного.

Особлива подяка команді Електроблюзу – моїм колегам, з якими ми разом розвивали ресурс, створювали унікальний контент, робили видання конкурентоспроможним і релевантним. Нам вдалося досягти певного рівня, і сьогодні треба рухатися до нових висот і більш амбітних цілей, чого бажаю тому, хто прийде на моє місце (на момент підготовки цього посту, стало відомо, що Електроблюз вестиме Ніна Комащенко – прим. авт.).

Ну а я ти часом відкритий до нових зустрічей, нових проектів, взаємовигідного співробітництва – телефонуйте або надсилайте свої пропозиції в повідомлення на особистій сторінці в Фейсбук чи месенджери.

Бажаю всім доброго здоров’я, вдачі, стійкості, терпіння, сили духу й нашої скорішої та впевненої Перемоги! Слава Україні!

З повагою,
Сергій Негребецький.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.