Електроблюз-E.NEXT-Енергетика-в-промисловості-2

Команда E.NEXT підготувала мегабомбезні новинки 2021 року, побачити які ви зможете відвідавши стенд бренду (на схемі), повідомляє сайт компанії.

Запрошуємо вас відвідати виставку Енергетика в промисловості 19-21 жовтня та дізнатися багато нового про інноваційні рішення та технологічні новинки продукції E.NEXT.

Одна з новинок E.NEXT 2021 – модульні автоматичні вимикачі e.mcb.stand.60. Завдяки поєднанню сучасних технологій та якісних матеріалів компанія створила нову серію автоматичних вимикачів e.mcb.stand.60 з номінальною вимикальною здатністю 6 кА. Вироби призначені для захисту електричних мереж від струмів короткого замикання та струмів перевантаження, а також для нечастих оперативних комутацій.

Особливості:

• суцільна фронтальна панель захищає від викиду продуктів горіння дуги убік користувача

• індикатор на фронтальній панелі відображає реальний стан головних контактів для безпечного обслуговування мережі

• защіпка на DIN-рейку має два фіксовані положення, що значно полегшує монтаж

• функція міжполюсної синхронізації запобігає несанкціонованому споживанню електроенергії в обхід пристроїв обліку

• усі струмопровідні частини виготовлені з міді для зменшення опору та нагрівання

• корпус вимикача виконаний з ABS-пластику, який не підтримує горіння

• вміст срібла в напайці становить не менше 99,5% (підтверджено лабораторією Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України протокол № 202106–13)

• дугогасна решітка з 11 ламелей підвищує ефективність гасіння дуги

• контактні затискачі мають насічки для надійного приєднання провідника

• отвір для приєднання додаткового обладнання захищений від потрапляння вологи та пилу.

Автоматичні вимикачі e.mcb.stand.60 мають високу електричну та механічну зносостійкість – 10 000 циклів під навантаженням та 20 000 циклів без навантаження.

Крім того, у нових автоматичних вимикачів E.NEXT найширший на ринку діапазон робочої температури – від -40 до +70℃. Гарантійний термін – 3 роки.

Також нагадуємо, що весь асортимент E.NEXT-Україна складається з сертифікованої продукції, виробленої за європейськими стандартами якості.

Більше корисної інформації про використання сучасних технологій та продукцію бренду E.NEXT ви дізнаєтесь, відвідавши XIX міжнародну спеціалізовану виставку «Енергетика в промисловості».

Місце проведення виставки – м. Київ, Броварський проспект, 15 (район станції метро «Лівобережна»), Міжнародний виставковий центр.

Як раніше повідомляв електротехнічний журнал Електроблюз, E.NEXT вкотре підтвердила відповідність продукції європейським стандартам.

Електроблюз-E.NEXT-Енергетика-в-промисловості-1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.