Электроблюз-E.NEXT-водонепроникні-кабельні-з'єднувачі-1

Компанія E.NEXT пропонує водонепроникні кабельні з’єднувачі за стандартом IP68 різних модифікацій.

Про це компанія повідомила на своєму сайті, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

Вони можуть використовуватися для з’єднання дротів за межами приміщення, тобто на вулиці.

Серед варіантів застосування – архітектурні та пішохідні об’єкти, освітлення, фонтани, басейни, виставкові стенди, зовнішні екрани.

Крім того, компанія нагадує своїм клієнтам, партнерам про запуск на сайті нової рубрики «Огляд продуктової лінійки E.NEXT», мета якої – надати більше інформації про асортимент продукції бренду.

«Кожної середи будемо розміщувати оглядові новини про продукцію бренду – очікуйте, буде інформативно! Без вашої участі не обійшлося, адже рубрика – це спільна робота команди. Дякуємо за зворотній зв’язок та повідомлення у дірект – ваша участь у житті компанії допомагає створювати цікавий та корисний контент. E.NEXT – це ви! Ми напевне знаємо, що саме в нашому прес-центрі зібрана велика частина інформації про життя компанії та тих, хто працює у команді і підтримує бренд E.NEXT», – йдеться в повідомленні компанії.

До речі, асортимент E.NEXT-Україна складається з сертифікованої продукції, виробленої за європейськими стандартами якості. Замовляйте на сайті, купуйте у партнерів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.