Электроблюз-Eaton2-Регельски-кибербезопасность-1

Під час форуму з перспектив кібербезпеки, що розпочався в понеділок у Великобританії, компанія з управління енергією Eaton оголосила про свою першість у процесах розробки продуктів, які сертифіковали Міжнародна електротехнічна комісія (IEC) та глобальна наукова організація з безпеки UL.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Електроблюз (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок).

Сертифікації підкреслюють лідерство Eaton у наданні споживачам впевненості, що підключені рішення відповідають перевіреним галузевим рекомендаціям.

Аналітики підраховують, що до 2025 року майже 950 млрд доларів США будуть витрачені на впровадження рішень для промислового Інтернету речей (IIoT) у глобальному масштабі. По мірі розширення своїх цифрових мереж важливо захищати доступність, цілісність та конфіденційність своїх систем. Підхід Eaton до кібербезпеки розвиває довірене середовище у гіперпов’язаному світі, інтегруючи кібербезпеку в основу інновацій для процесів розробки продуктів та дизайну.

Электроблюз-Eaton2-Регельски-кибербезопасность

«В Eaton ми вважаємо кібербезпеку фундаментальним будівельним блоком, який є критично важливим для проектування, впровадження та експлуатації цифрових рішень у промисловому світі, – сказав старший віце-президент та головний технологічний директор сектору електротехніки Eaton Майкл Регельскі. – Наші перші в галузі схвалення від IEC та UL означають, що наші клієнти можуть бути впевнені, що товари та рішення, які вони купують у нас, відповідають однаковому рівню стандартів, рекомендованим двома ключовими стандартними організаціями по всьому світу».

І IEC 62443-4-1, і UL 2900-1 підтверджують – процеси Eaton, що використовуються для розробки продуктів та рішень, відповідають високим галузевим стандартам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.