Электроблюз-Eaton-FlexiTech-ED-аварийные-светильники

Компанія Eaton розпочала випуск нової лінійки гнучких вказівників виходу та аварійних світильників, яка має абсолютно все, що необхідно користувачу для виконання технічних вимог.

Про це повідомляє прес-служба американського виробника, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

І сигнальні вказівники виходу FlexiTech ED (подвійний знак виходу), і аварійні світильники FlexiTech SE (світильники для аварійного освітлення маршруту евакуації) мають простий і сучасний дизайн, що підійде до різних типів будівель.

Конструкція вказівників виходу FlexiTech ED задовольняє різноманітним вимогам до монтажу на об’єкті, наприклад, на стіні чи на стелі, одинарні чи подвійні вказівники виходу, напрямки стрілок. Це значно спрощує складання пропозицій, керування запасами та виконання проектів, оскільки єдине, що потрібно зазначити, це скільки вказівників виходу та аварійних ламп буде встановлюватися в будівлі. Додаткові опції, як-от комплект для вбудовування або вибір кольору чи піктограми за бажанням замовника, забезпечують чудову інтеграцію світильників аварійного освітлення в будинку.

І, нарешті, у версії FlexiTech ED CGLine+ реалізовано новий розширений функціонал, що допомагає мешканцям будинку знаходити евакуаційні шляхи, коли електропостачання не вимикається. Під час евакуації вказівники виходу з розширеними функціональними можливостями починають блимати й стають більш помітними, навіть у яскраво освітлених приміщеннях, допомагаючи людям швидко та безпечно дістатися виходу з будівлі.

Аварійний світильник FlexiTech SE також спроектований з урахуванням різноманітних вимог до освітлення евакуаційних шляхів. Він легко встановлюється та забезпечує ефективне освітлення, розсіювання якого можна регулювати, замінюючи оптичну лінзу (замовляється окремо). Це дає змогу розташовувати світильники на достатній безпечній відстані. Рівень освітлення в режимі роботи від електромережі можна змінювати залежно від умов.

Окрім такої можливості адаптації, як FlexiTech ED, так і FlexiTech SE мають численні інноваційні функції, що роблять їх встановлення та введення в експлуатацію дитячою забавою. Прозора опорна пластина з відтиском у формі стільників забезпечує багато робочого простору та є дуже зручною в разі заміни існуючих виробів. Безгвинтові клеми та гумові кабельні вводи полегшують електромонтаж і не пошкоджують пластикові деталі в разі доступу із задньої сторони виробу. Завдяки отворам з прорізами виріб ідеально встановлюється та фіксується з першої спроби. Можливість безпосереднього монтажу на електричні коробки – це ще одна функція, що полегшить роботу монтажнику.

І FlexiTech ED, FlexiTech SE можна автоматично тестувати та/або контролювати за допомогою системи CGLine+, щоб витрачати мінімум сил, часу, коштів і нервів на обслуговування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.