Электроблюз-Eaton-Xiria

В міру того, як світ переходить на стійкі джерела енергії, все більше уваги приділяється технологіям енергопостачання. Розподільчий пристрій без елегазу Xiria від Eaton ідеально підходить для відновлюваних джерел електроенергії (ВДЕ).

Про це повідомляє Електроблюз із посиланням на інформацію виробника.

Ще багато років тому компанія Eaton почала використовувати навколишнє повітря для герметизації провідників у своїх розподільчих пристроях середньої напруги, і це рішення цілком себе виправдало. Розосереджені джерела електроенергії, такі як вітер і сонячне світло, вимагають активного перемикання в системі, і технологія Eaton надійно забезпечує цю потребу. Лінійка розподільчих пристроїв середньої напруги Eaton Xiria має ресурс до 10 000 механічних операцій із мінімальним обслуговуванням.

«Інженери, консультанти та менеджери активів тепер повинні враховувати вплив на довкілля кожного елемента їхньої електромережі, – зазначив директор компанії Eaton, відповідальний за продуктову лінійку EMEA Мартін Д. Дж. Кок. – Обладнання Xiria від Eaton завдяки унікальним системам і вакуумній технології значно зменшує вплив на довкілля розподільчого пристрою середньої напруги протягом усього життєвого циклу виробу. Це безпечний для довкілля та дуже універсальний пристрій із підтримкою цифрових функцій, що ідеально підходить для енергосистем майбутнього, але доступний уже зараз».

Цифрова система зв’язку є складовою частиною пристроїв Xiria, завдяки чому їх легко інтегрувати в стратегію розвитку інтелектуальної енергосистеми. Вони забезпечують більш ефективне прийняття рішень завдяки перевагам технології Інтернету речей (системи контролю обладнання через Інтернет), яка надає дані та аналітику, необхідну для оптимального енергоспоживання та безперервності подачі електроенергії. Цей глибоко аналітичний підхід до керування електропостачанням безсумнівно відповідає вектору розвитку цієї галузі промисловості.

В лінійці обладнання Xiria представлені компоненти для дистанційної сигналізації та дистанційного керування такими інтелектуальними енергосистемами, як повністю автоматичні мережі. Ці модульні компоненти можна швидко й легко встановлювати на будь-якому етапі: Обладнання Xiria розробляється з урахуванням майбутніх розробок і змін у потребах і експлуатаційних вимогах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.