Электроблюз-Eaton-распределительные-устройства

Компанія Eaton відвантажила мільйонну розподільчу панель свого виробництва з повітряною ізоляцію, що не містить SF6, і цього ж року відзначає 60-ту річницю свого лідерства в розробці технології вакуумних вимикачів і розподільчих пристроїв із повітряною та твердою ізоляцією.

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки) з посиланням на повідомлення компанії.

Ці визначні віхи переконують, що плани заборонити використання газу SF6 у розподільчих пристроях середньої напруги в ЄС можна виконати за допомогою наявних технологій, якими вже користуються клієнти з більш ніж 60 країн світу.

До речі, розподільчі системи Eaton, що не містять SF6, встановлені в складі різноманітного обладнання в багатьох галузях на більше, ніж 3 тис. об’єктів у всьому світі.

Eaton посідає провідне місце у виробництві розподільчих пристроїв середньої напруги без вмісту SF6 з 1960-х років, коли її вироби марки Magnefix були запропоновані як компактне рішення для операторів розподільчих систем. Щоб задовольнити попит, у Нідерландах, Іспанії, Південно-Африканській Республіці й Австралії було налагоджено виробництво. Для виготовлення цього компактного розподільчого пристрою була застосована ізоляція з литої смоли, яка дала змогу зробити пристрій безпечним і малогабаритним.

У 2002 році Eaton вивела на ринок свій провідний розподільчий пристрій середньої напруги Xiria, що не містить SF6. Xiria виконано в металевому корпусі із застосуванням інтелектуальної конструкції діелектричної частини й технології перемикання у вакуумі. Розподільчі пристрої Xiria можна використовувати в різних системах: сонячних електростанціях, комерційних і промислових будівлях, центрах обробки даних, автотранспортній і залізничній інфраструктурі, а також у блоках кільцевої магістралі операторів великих розподільчих мереж. Ці пристрої, зокрема, були встановлені в найдовшому в Нідерландах наземному тунелі Гааспердаммер і на великому українському цементному заводі «Івано-Франківськцемент». У прийдешні роки Eaton постачатиме Xiria оператору мережі з Нідерландів Stedin, який завдяки цьому знизить використання газу SF6 у середньому на 1950 кг у рік.

«Ми пишаємося тим, – прокоментував генеральний директор відділу систем і послуг у підрозділі розподілу електроенергії Eaton Річард Ледгард, – що Eaton першою в галузі почала виробляти екологічні розподільчі пристрої без вмісту SF6, які вже десятки років присутні на ринку й за показником витрат на володіння протягом усього терміну експлуатації випереджають більшість пристроїв, що містять SF6. Забезпечивши системами середньої напруги з повітряною ізоляцією понад три тисячі об’єктів у всьому світі, Eaton довела, що для повного переходу на використання розподільчих пристроїв без вмісту SF6 насправді не існує перешкод».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.