Rittal-RiLine-Compact-3

Rittal є провідним виробником надійних систем електророзподілення і захисту електопостачання для систем управління. RiLine Compact є протестованим системним рішенням для компактного електророзподілення в розподільчих шафах і невеликих шафах управління.

Завдяки безперервній перфорації з кроком 4,5 мм тримачі шин та інші пристрої не потребують додаткового простору. Часто використовуються різні типи пристроїв, які вимагають стандартного підключення кабелем. Завдяки RiLine Compact можна надійно і без втрати місця використовувати різні рішення – відповідно до стандартів.

Rittal-RiLine-Compact-1

Простий монтаж без інструментів

Основою системи RiLine Compact є розподільний блок з провідниками і отворами для контактів. Блок і всі компоненти кріпляться шляхом простої фіксації без використання інструментів.

При кріпленні компонентів одночасно створюється надійне електричне з’єднання з захищеним від дотику розподільним блоком.

Rittal-RiLine-Compact

Підключення адаптерів

Адаптери RiLine Compact забезпечують швидке підключення проводів і пристроїв. Дроти легко підключаються за допомогою безгвинтових клем адаптера підключення, а місце контакту не вимагає обслуговування.

Адаптери компактних пристроїв з готовими дротами підключення задовольняють особливі вимоги стандарту МЕК 61439. При цьому комутаційні і захисні пристрої можуть бути розміщені надійно і компактно.

Rittal-RiLine-Compact-2

Монтаж пристроїв керування

Пристрої управління RiLine Compact використовуються для управління двигунами.

Вони мають дуже компактну конструкцію і займають на 50% менше місця, ніж стандартний блок керування двигуном. Їх можна використовувати в якості стандартних і реверсивних пускачів.

Завдяки гібридній технології, пристрій управління має невелике тепловиділення, що забезпечує збереження контактів. Таким чином, досягається високий термін служби.

Застосування по всьому світу

Сертифікація згідно МЕК і UL. Негорючість згідно UL94 V0. Використання пристроїв незалежно від їх виробника.

👉Підписуйтесь на нас у 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.