Eaton-система-накопления-энергии-XStorage

Компанія Eaton – лідер у галузі керування енергозабезпеченням і компанія Enico, яка спеціалізується в галузі високоякісних модульних вирішень для накопичування енергії, об’єднали зусилля, щоб забезпечити керівним та експлуатаційним компаніям змогу швидко розгортати системи накопичення енергії в комерційних і промислових середовищах.

Про це повідомляє журнал «Електроблюз» з посиланням на головний офіс компанії Eaton.

Керівні й експлуатаційні компанії комерційних і промислових підприємств прагнуть установлювати локальні системи накопичування енергії, щоб забезпечити безперервність ведення бізнесу, максимально збільшити споживання енергії з поновних джерел, яку вони можуть виробляти локально, зменшити витрати на електроенергію за допомогою згладжування пікових навантажень або інтегрувати заряджальні станції для електричних транспортних засобів, обмежуючи порушення в роботі енергосистем будівель. Але для них можуть бути неприйнятними додаткові земляні й будівельні роботи або внутрішній простір їхньої будівлі може бути не пристосованим для встановлення системи накопичування енергії.

Тому збільшується потреба у вирішеннях для накопичування енергії, які мінімізуватимуть використання внутрішнього простору будівлі, забезпечать гнучкість розміщення та швидкість розгортання.

xStorage Container – це комплексне й готове до використання вирішення для накопичування енергії, придатне для широкого спектра застосувань.

У xStorage Container об’єднано передову технологію накопичування енергії Eaton та унікальний досвід інтегрування окремих модулів компанії Enico, що дало змогу запропонувати клієнтам масштабоване, модульне й цілковито інтегроване вирішення для накопичування енергії в контейнерних модулях, яке характеризується простотою монтажу та швидкістю розгортання на місці експлуатації.

xStorage Container – багатофункціональна система накопичування енергії, пристосована для широкого спектра застосувань замовниками, зокрема, для організації відокремлення від головної мережі для надійного резервування живлення, згладжування пікових навантажень, перерозподілу навантаження та регулювання частоти й напруги. Клієнти також можуть використовувати систему накопичування енергії для максимального споживання сонячної енергії для власних потреб та ефективного інтегрування заряджальних станцій для електромобілів на підприємстві, забезпечуючи стабільність роботи мережі енергопостачання у своїх будинках.

«Ми вже пропонуємо широкий спектр масштабованих і модульних систем накопичування енергії. Запуск системи xStorage Container у співпраці з компанією Enico дає нам змогу й надалі задовольняти потреби своїх клієнтів, які хочуть швидко впровадити нашу передову технологію накопичування енергії з мінімальними змінами в конструкції будівель», – розповів старший віце-президент і генеральний директор Eaton, напрям якості енергозабезпечення та електроніки, відділ ринків, які розвиваються, регіон EMEA Крейг Макдоннелл.

У свою чергу, директор із розвитку Enico Марко Лаахтінмакі повідомив, що компанія розробляє унікальні комплексні вирішення в галузі інтегрованих модульних систем накопичування енергії, в яких використовуються найкращі із запропонованих на ринку компоненти силової електроніки, акумулятори й технології керування. «Співпраця з компанією Eaton дає нам змогу й надалі задовольняти потреби клієнтів за допомогою комбінованого технічного вирішення, створеного двома технологічними лідерами», — зауважив він.

Підписуйтесь на канал Электроблюз у 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 — https://t.me/electrobluz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.