Электроблюз-Eaton-xStorage-Compact

Провідна компанія у сфері управління енергопостачанням Eaton за допомогою системи xStorage Compact дає власникам будинків і керівникам підприємств можливість легко вирішувати завдання з управління енергопостачанням на малих і середніх комерційних та промислових об’єктах.

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок) із посиланням на сайт виробника.

Власники комерційних і промислових будівель та керівники підприємств прагнуть забезпечити безперервність бізнес-процесів, максимально використовувати енергію з власних відновлюваних джерел або отримувати достатнє енергопостачання для облаштування станцій заряджання електромобілів на своїх об’єктах. Щоб досягти цього, потрібне багатоцільове рішення щодо накопичування енергії, що займає мінімально можливий простір у будівлі.

Система xStorage Compact створена на основі технології Eaton, яка надає клієнтам змогу легко встановлювати й використовувати в будівлях систему накопичування енергії, змонтовану на одну стійку.

«Ми вже пропонуємо широкий спектр масштабованих і модульних систем накопичування енергії, – наголосив старший віце-президент і генеральний директор Eaton, напрям якості енергозабезпечення й електроніки, відділ ринків, що розвиваються, регіон EMEA Крейг МакДоннелл. – Випустивши на ринок систему xStorage Compact, ми забезпечуємо потреби наших клієнтів, що володіють або управляють будівлями й бажають легко та швидко використовувати нашу відзначену нагородами технологію накопичування енергії».

Нагадаємо, xStorage Compact – це багатоцільова система накопичування енергії, яка дає клієнтам можливість максимально використовувати електроенергію, генеровану власними сонячними панелями, і запобігати проблемам з доступною потужністю енергосистеми внаслідок облаштування станцій заряджання електромобілів на своїх об’єктах.

Клієнти також можуть використовувати xStorage Compact для інших потреб і завдано, зокрема резервного енергопостачання, згладжування пікових навантажень і перенесення навантаження. Систему можна використовувати для підтримання стабільності мережі завдяки регулюванню частоти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.