Електроблюз-міненерго-європейська-енергосистема-синхронізація

На цьому наголосив міністр енергетики Герман Галущенко в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна, повідомляє Електроблюз.

«Наша синхронізація з європейськими ринками – це обопільний інтерес. Україна потрібна європейській енергосистемі так, як і Європа потрібна нам. Ми не стоїмо голі й босі з протягнутою рукою. По-перше, наша енергосистема технічно надасть можливість краще балансувати європейську, а по-друге, як мінімум, у нас є зелена генерація, атомна. Ми дуже хороші технічно, ми з самого початку були експортно-орієнтованою країною» – зазначив Герман Галущенко.

Він зауважив, що синхронізація – дуже важливе завдання для української енергосистеми і вимагатиме максимальних зусиль, щоб все пройшло за планом.

Зокрема, для позитивного рішення щодо синхронізації український оператор системи передач НЕК «Укренерго» має пройти сертифікацію – цей процес вже відбувається.

«Я впевнений, що процес сертифікації пройде спокійно. Ми в постійному діалозі з секретаріатом Енергетичного співтовариства. Усі документи погоджуються. Ми з моменту ухвалення рішення урядом про передачу НЕК «Укренерго» під управління міністерства енергетики вже дуже багато зробили з виконання дорожньої карти», – наголосив Герман Галущенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.