Электроблюз-Schneider-Electric-EcoStruxure-Security-Expert

Компанія Schneider Electric – світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації представила інтеграційне рішення для забезпечення обміну інформацією між інженерними системами будівлі і системами безпеки.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Електроблюз.

Систему контролю доступу EcoStruxure Security Expert тепер можна інтегрувати з платформою для автоматизації будівлі EcoStruxure Building Operation за допомогою розширення Smart Connector. Завдяки цій інтеграції EcoStruxure Building Operation зможе відображати інформацію про стан доступу до дверей, датчиків охоронної сигналізації, поверхи і зони будівлі, а також дозволить здійснювати централізоване управління сигналами тривоги. Можливості графічної системи, такі як TGML і скрипти, допомагають представити стан систем безпеки в зручному і наочному вигляді.

Рішення дозволяє власникам будинкута експлуатаційним службам уніфікувати всю інформацію про будівлю і контроль доступу, щоб керувати системою безпеки більш ефективно. В результаті інтеграції користувачі EcoStruxure Building Operation отримують доступ до перегляду стану системи й управління її компонентами на будь-яких пристроях. Обмін інформацією створює повну картину роботи всіх систем будівлі, відкриває нові можливості щодо підвищення енергоефективності, допомагає знизити витрати на експлуатацію та обслуговування інтегрованих систем.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.