Электроблюз-Hydrogen-Europe

Компанія з управіння енергією Eaton стала членом Hydrogen Europe – провідної європейської асоціації, яка працює над тим, аби технології на основі паливних елементів і водню (FCH) стали повсякденною реальністю в рамках політики обмеження викидів вуглецю.

Про це повідомив виробник на своєму сайті, передає Електроблюз.

Асоціація Hydrogen Europe, в складі якої перебуває 200 компаній, 80 дослідницьких організацій та 25 державних асоціацій, охоплює весь ланцюжок створення цінності в європейській екосистемі водню та паливних елементів. Окрім пропонування оптимальних методів роботи, допомоги в складанні ефективної державної політики та представлення інтересів своїх членів, асоціація також відіграє ключову роль у розробці інновацій у сфері FCH за рахунок унікальної державно-приватної дослідницької програми партнерства з Європейською комісією під назвою спільна ініціатива щодо застосування паливних елементів та водню (FCHJU).

Завдяки фінансуванню від галузі, дослідницьких організацій та за програмою ЄС Horizon 2020 сукупний бюджет ініціативи FCHJU склав 1,33 млрд євро, які протягом останніх 7 років були використані на дослідження, розробки та презентації. Окрім того, згідно з програмою ЄС із дослідження та впровадження інновацій Horizon Europe, що перебуває на стадії розробки, метою проектів FCHJU є покращення ефективності продукції FCH з одночасним зниженням її вартості. Також це демонстрація готовності технологій для застосування в сфері громадського транспорту. В підсумку ініціатива FCHJU прагне прискорити впровадження цих технологій на ринку, сприяючи відмові від вугільної енергетики.

«Ми дуже щасливі, що приєдналися до Hydrogen Europe, – зазначає старший керівник відділу урядових програм компанії Eaton Йорген фон Боденхаузен. – Ставши членом асоціації, ми тепер можемо обмінюватися знаннями та провідним досвідом із величезною мережею технічних та наукових спеціалістів, а також політиками, спільно працюючи над розробкою інновацій, що дозволять перейти на екологічний водень, відмовитися від вугільної енергетики та забезпечити майбутню сталість».

Саме тепер, коли Європа шукає способи протистояти змінам клімату та викидам парникових газів, різноманітні та непостійні джерела електроенергії займуть суттєву частку енергетичного ринку, підвищуючи нестабільність енергосистеми. Технології FCH відіграватимуть значну роль у вирішенні цієї проблеми, надаючи системі гнучкості за рахунок зберігання екологічної електроенергії для подальшого споживання. Нещодавні дослідження, проведені організацією Bloomberg New Energy Finance, показали, що гнучкість сприятиме переходу на чисту енергію, забезпечуючи ефективну інтеграцію принаймні 80% відновлюваних джерел електроенергії до 2040 року.

«Членство в асоціації Hydrogen Europe – це неймовірний шанс зайняти передову позицію в нових розробках, – додає керівник відділу технологічного планування та взаємодії з урядом, Vehicle Group, Eaton Міхай Доробанту. – Перехід на екологічний водень відіграватиме колосальну роль в перетворенні європейської енергосистеми. В якості члена асоціації ми можемо створювати більш широкі та безпосередні можливості для себе та наших клієнтів, що підвищать конкурентоспроможність різних підприємств Eaton в області FCH, прискорюючи впровадження критично важливих технологій з нульовим рівнем викидів».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.