Буславец-меморандум-1

Меморандум про взаєморозуміння між урядом та інвесторами і виробниками електроенергії з ВДЕ враховує інтереси всіх – держави, інвесторів та споживачів.

На цьому під час брифінгу наголосила в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України Ольга Буславець.

«У меморандумі є умови, які враховують як інтереси інвесторів, так і дають переваги для держави. Завдяки його імплементації буде зменшено фінансове навантаження на ринок електричної енергії. Це близько 7 млрд грн щорічно протягом терміну підтримки до 2030 року. Загалом за цей період держава зекономить біля 2 млрд євро. Звичайно, це вплине на кожного споживача, який сплачує за електричну енергію», – зазначила Ольга Буславець.

За її словами, Україна повністю поділяє світові екологічні тренди, але розвиток «зеленої» енергетики має відбуватися відповідно до чітких механізмів.

«Ми повинні рухатись в напрямку того, щоб наша держава була екологічна, у нас розвивались чисті технології виробництва електричної енергії. Ми підтримуємо всі світові тренди в цьому напрямку. Але ми розуміємо, що ми повинні створити такі умови, щоб забезпечити розвиток «чистої» генерації за більш низькою ціною, щоб наші споживачі могли за цю енергію сплачувати», – заявила в.о. Міністра.

Для імплементації умов меморандуму Міністерство енергетики розробило законопроект, який було схвалено урядом і передано для реєстрації в Верховну Раду.

Підписуйтесь на канал Электроблюз у 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.